Čína Ostatní (2009)

Vlastník jiřikgsr
Vloženo 17.1.2010
Aktualizováno 16.9.2012

Mini cross.Sice není můj ale mých děií.Donesl jim ji Jéžišek!

Děti si tu mimi crossku tak přály že je Jéžišek vyslyšel.Já mám zatím ušetřeného pionýra!Protože se děti na něm chtěly na jaře učit jezdit.
Zkušenosti.
Rám je docela vylepšený,kola větší,o něco lepší brzdy,než u předchozích modelů!
Jelikož bylo po štědrém dni docela dobré počasí,tak se mini cross musel vyzkoušet.
Děti jezdily na střídačku co-kolečko.Ještě že tak!!!Aspoň se stihly svézt oba!!!
Crosska sloužila celých 15 minut!Tak jsem ji vzal pod paži a bylo po ježdění.šlo se domů. Hned jsem šel po odstředivé spojce,až jsem sundal kryt, tak to bylo jasné.Spojka ojetá a jelikož pakny byly hliníkové, tak se jedna zlomila a sekla.
Po svátcích jsem posbíral ten šrot a šlo se reklamovat.Pán byl docela ochotný mi dát novou spojku a kovovou i když prý by nemusel.Na záručním listu je napsáno "Záruka se nevstahuje na lanka,plasty a spojku". Dále je napsáno, že spojka se má vizuálně kontrolovat každých 5 hodin. Ale musím uznat, že mi tu novou spojku nemusel dát já mu nemám jak dokázat, že to jelo doopravdy jen 15 minut. Mám ušetřeno 450 kč.
Novou spojku namontujeme a uvidíme na jaře.
Nvá Helmice musí být!
Nebo jak ta nová spojka zabere to bude fofr!

Mordor
Mordor napsal 16.04.10 v 14:44

S čínou budeš mít větší problémy,než jen spojku.To je teprve začátek,počkej až praskne rám,přestanou brzdit brzdy,budou se sypat těsnění atd..Ale jinak to mají čínští kamarádi udělané pěkně,jen na kvalitu zapomněli.

Boža
Boža napsal 09.02.10 v 16:05

Tady nám vyrůstá skvělý dorost přeji co nejméně závad na dorost 10 bodů

Petrys
Petrys napsal 28.01.10 v 13:23

Jezdit se musí odmalička.Moje řeč. Ať slouží.Spojku už jsem taky dělal.Dopadla stejně.

Fanyn.
Fanyn. napsal 22.01.10 v 17:43

dukss : jak můžeš v tak krátkym příspěvku napsat dvanáct chyb!!, třeba ve slově díly(dvě chyby ve slově o čtyřech písmenech:D:D)...asi by to chtělo navštívit znovu základní školu

dukss
dukss napsal 20.01.10 v 11:54

Ahoj jo tak to je jete dobry .Jel sem ze znamym proctirkolku pro jeho kluka objeli sme nekolyk prodejcu.Bud nestartovaly nebo nebrzdyli nejlepsi byla v prerovje ta sama skocila do zdy.Proste si sama pridala plin...Jo pokut jde o zaruku tak se vztahuje navse krome baterky.Virobce ani prodejce si nesmi vypsat dyli za ktere nenese zodpovednost.To uz je nacovku...