Suzuki VZ 800 Marauder (1997)

Vlastník KarlosHK
Vloženo 16.1.2010
Aktualizováno 16.1.2010

Tak tohle je ta moje nová družka, jsem moc rád, že jí mám konečně doma.

Začínal jsem na Simson elektronik, byl to nesmrtelnej stroj. Pak Suzuki GN 125, na který rád vzpomínám, no a ted je to Suzuki VZ 800 Marauder.

Je dovezená z Německa, moc toho v tomhle zasněženém počasí bohužel nenajezdím, takže více napíšu jak sleze ten bílej hnus a budu jí moc pořádně vyzkoušet.
Dostal jsem k ní rolku a jednu brašnu, což mi udělalo nesmírnou radost, protože 2 brašny má skoro každej, ale jednu snad jen já. Má přepákování z čehož při své výšce 1,9m mám velkou radost. Doufám, že nám to spolu bude nějakou tu dobu klapat a že mě nebude zlobit.

Jinak se omlouvám za fotky, ale jsou z telefonu, protože jsem snažil uspořit a koupil jsem ty nejlevnější baterky do fotáku. Říkal jsem si, ža na těch pár fotek to jistě bude stačit. Narval jsem je hnedka do fotáku, běžim k motorce, zapínám a najednou nápis baterie jsou vybité.
Hned jak bude lépe slibuji, že budou lepší.

Krmi
Krmi napsal 02.04.12 v 11:51

Suprová motorka na které si dal její majitel moc záležet a na výsledek radost pohledět jasných 10b a pohodičku v jejím sedle a hodně najetých km měj se chlape

O.N.E.

kawaděd72 napsal 15.02.11 v 18:50

Díky moc, dávám taky 10b a přeji pohodu nejen v sedle

Rony01
Rony01 napsal 06.12.10 v 23:30

Ahoj.. Pekný stroj, nie je čo riešiť Ešte som nepočul, že by sa na neho niekto sťažoval... Motor, na tú kubatúru, má veľmi slušný ťah Na naše spoločné výjazdy chodia 3-4 800-vky a niekedy by som neveril, že sedím na silnejšom stroji Prajem veľa pohodových kilometrov bez nehody ...