ČZ 215 SuperSport (1975)

Vlastník Sojky
Vloženo 13.1.2010
Aktualizováno 13.10.2012

Vloženo: 11.02.2011, Uskutečněno: 11.02.2011, Zhlédnuto: 43x

Tak jsem se konečně dokopal k tomu to nafotit. Půvoodně jsem chtěl použít 28 mm kabrurátor DellOrto ale jelikož mi soused daroval 32 mm jikov tak jsem použil ten. Doupravil jsem tedy přírubu a vstupní otvor klapky na použití 32 mm karburátoru, sehnal spojovací gumu z ČZ 125/516 a vše to spasoval dohromady. Pak jsem dopasoval převodovku a vyzkoušel jestli jdou řadit všechny rychlosti. Otvory na ložiska už jsou převrtaný tak teď až mi uživatel PanCanaLL pošle výkres kliky budu pokračovat jí.

sochy24 (0) napsal 29.11.2014 v 20:02

Ahoj

Tvůj projekt je velice zajímavý..na mé podmínky až moc náročný. Ale zabývám se již delší dobou úpravou mé ČZ 175 477.1 ..leštění kanálů,sespárování,ložiska,tlak atd... ale stále jsem nedokončil myšlenku převrtání vložky..jaký si použil píst. Podle fotky to máš dost převrtané . Já svůj tym mám ale nejsem si jistý...a tvůj průměr převrtání by na to celkem seděl. Akorát by to podle mích vypočtů byla 209ccm. Chápu,že to tu nebudeš psát veřejně,proto dávám svůj email ,, osochurek@seznam.cz " a budu moc rad,když se mi ozveš. Děkuji...

• Práce pokračují

Tak se opět pracuje. Dnes mi táta převrtal díry na ložiska, upravil jsem karburátor a přírubu ke klapce aby mi to sedělo a spasoval. Foto dodám v nejbližších dnech. Teď mě čeká výroba čepu do kliky a dopasování zapalka.

Vloženo: 06.02.2011
    Uskutečněno: 06.02.2011
  • Kompletně dodělaný podvozek

Dlouho jsem nic nenapsal. Už mám tedy hotový podvozek, bohužel nemám fotky z různých úprav, prostě na ně nebyl čas. Tak tedy, přední kolo jsem přepletl na 2,15" ráfek a obul jetou Michelin Pilot Sporty. Dozadu jsem sehna

Vloženo: 06.12.2010
    Uskutečněno: 06.12.2010
  • Mezikusy a brýle

Přidávám fotky dopasovaných mezikusů k předním brzdám a dopasovaných brýlí.

Vloženo: 06.12.2010
    Uskutečněno: 02.03.2010