Yamaha XJ 550 (1982)

Vlastník Franciska
Vloženo 12.1.2010
Aktualizováno 12.1.2010

Tohle byla moje úplně první pořádná motorka, vždycky mě dovezla kam jsem chtěla. Byla jsem šťastná jako blecha, že ji mám.

S touhle krasavicí jsem najezdila v pohodě a naprosto bez problémů něco přes 30000km, foto mám stažené z netu protože foto památeční mám jen v papírové podobě, musím zkusit naskenovat až bude čas. Byla úplně stejně barevná, prostě krasavice a držák. Jezdila jsem na ní jako drak, stupačky obroušené, první setkání s obutím metzeler, drželo. Anděl strážný měl plné ruce práce.
Hodně jsem s ní nacestovala, spacák uvázaný vzadu, spaní v kupce sena vedle moto, jo zlatý časy, dnes už bych se bála, nevím zda víc lidí nebo že se mi bloknou záda...
Když šla z domu chtělo se mi plakat, dlouhé blond vlasy do pasu jsem ze smutku nechala ostříhat až na ježka, takhle mě to vzalo.
Byl čas na pauzu a potomky.
Jen co kluci trošku povyrostli, začala jsem jezdit zase.
Jezdila jsem na všem co kdo půjčil a že jsem měla kliku - Yamaha XV1100 - bráchova, pár tisíc km jsem mu na ní natočila, pak Honda Hornet 600F i Honda Deauville 650.
Moc jsem toužila po hornetu, ale nebyly penízky, tak jsem si pořídila Suzuki GS500F, úsporná, bez závad A jak začalo být více času, dovolená na moto, už se mi nezdála tak pohodlná a hledala dál, samozžejmě do silnější, jak jinak, tak jsem šla do TDMky.
A jak to bylo dál?

DajaV
DajaV napsal 23.07.17 v 23:17 10b.

No tak, jak to bylo dál, krutibrko !?

sola
sola napsal 19.01.11 v 20:12

hi, pekne se to cetlo! Neni moc lidi kteri to tak trefne vyjadri. 10 b. Na vsechny tri. na jare jsem v Brne mozna se nekde uvidime-m.

fzr6
fzr6 napsal 30.05.10 v 22:11

10b za ten dojemný příběh ať se daří!

malson
malson napsal 18.01.10 v 18:03