Honda CBR 929RR Fireblade (2000)

Vlastník vasekhonda
Vloženo 8.1.2010
Aktualizováno 5.3.2010

Moje žiletka.Honda 929 cbr Fire Blade.Má přítelkyně.

Mám radost když čtu samou chválu na tuhle Hondu.Jezdím už 15 let a toto je má pátá mašina.První byla Suzuki 1100.Druhá Yamaha 1000 a pak už jen Hondy a pouze F.Blade.Jednou větou schrnuto,Honda je Honda.Tím ale nechci hanit jiné značky.Každému sedí něco jiného to bezesporu.Nevím co ještě napsat kladného když už asi napsané vše bylo mými kolegy takže se jen přidám k téhle určitě skvělé partičce kluků co sedlají tenhle skvělej,spolehlivej stroj který se právem jmenuje Fire Blade.Všem co uvažují nad koupi této skvělé Hondy, a mají už něco naježděno vřele doporučuju.

Vítr-ve-vlasech
Vítr-ve-vlasech napsal 27.04.14 v 11:08 10b.

AXOR.M
AXOR.M napsal 29.08.10 v 21:13

Vendo,byli jsme tam,kde nyní pro nás všechny odpočíváš.Osobně jsem byl šťastnej že jsem se mohl s TEBOU tak výborným človekem rozloučit a věřím že i Ty jsi viděl se shora své kamarády kteří zde byli.Bylo to moc krásné díky Tvým přátelům,kteří vše připravili.Tak alespoň na ně můžeš dávat pozor při jejich cestách.Vendo?Budeš mě chybět...Martin Lego

AliasDiablo
AliasDiablo napsal 18.08.10 v 16:00

Mel jsem Te rad kamarade!!!Doufam ze nahore jezdis na Repsolu ktery ma minimalne 250ps a zveda se za kazdym kvaltem.Martin

Cmelak007
Cmelak007 napsal 15.08.10 v 17:55

R.I.P. Václave! Navždy si Tě budu pamatovat, jako usměvavého prošedivělého chlapa, s klukovským výrazem v obličeji, Firebladem po boku, šátkem na krku a s velkou vášní pro motorky. Mrzí mne, že už nám ta plánovaná společná vyjížďka nevyjde, ani že už se nebudeš moci projet na svém vysněném Firebladovi 1000RR v barvách Repsol, kterého sis teď chtěl koupit.. Kamaráde, z toho, co se ti stalo, je mi fakt hodně do breku. ;,,,,-( Doufám, že Tě to moc nebolelo a měl jsi to rychle za sebou. Odpočívej v pokoji…budeš mi a nám všem, co Tě znali, moc chybět!

AXOR.M
AXOR.M napsal 11.08.10 v 22:26

Vašku jako tvůj kolega jsem Tě měl rád,jako přítele jsem Tě měl rád,jen tohle se nemělo stát.Ať to zní jak zní budu Tě nadále mít rád a zůstaneš v mém srdci jako férovej chlap a budu se modlit za Tebe kámo.Už nyní nám všem chybíš a až se jednou vrátíš ...Tvoje auto je u nas připravené.Vendo??Ať je Ti země lehká a dávej ze shora na své kamarády ZDE pozor.Martin LEGO