ČZ 380/514 (1980)

Vlastník JudyMen
Vloženo 8.1.2010
Aktualizováno 10.1.2010

ČZ: motor střeďák s bezkontaktem,Jikov karbec, zadní kolo ČZ. Zbytek byla splácanina KTM + co garáž dala. Ladil to takovej podivnej loupežník v gáráži uprostřed lesů na Frýdlantsku (okres Liberec)

Když Jsme pro ni přijeli, byla to taková otlučená mrcha, špinavá ale chytla na první šlápnutí.Jel jsem ji projet a bylo jasný, že se bez ní nevracíme a to i přes to, že to vůbec nebrzdilo a mělo to nějaký podivný přední tlumiče První vyjíždka po opravě brzd... 3-ka pul plynu mrda jako z děla a už jsem ležel v lese Rozlomil se píst a zaseknul se pod klikou . Takže komplet repas motoru, rovnou se udělali tlumiče a trochu se poopravily popraskaný držáky motoru.Potom už ježdila jako svině. Přes zimu dostala novej kabátek, nový boční plasty a pak šla do světa. Jinak super motorka, hlavně startování je libovka, ale když to vychytáš tak to jde i v sandálech.Najelo se na ní asi 30 Mth a žádnej problém, jenom dolejvání benzínu a výměna oleje v převodovce. 2 nejlepší věci na ní jsou:
1: suchá spojka - to je libovka jak hovado
2: ten zátah co ten motor má ( a to i přes svoje datum výroby - klobouk dolu na tu dobu

scott67
scott67 napsal 10.03.19 v 18:29 10b.

Je to mazel. Mám taky. V původním rámu. Když jsem ji koupil, byla šitá horkou jehlou. Válec i hlava na červeným silikonu. Po 20 minutách jízdy to odfouklo a umřelo. Ale dnes je vypucovaná a chodíme se trápit i na trať. A když je spojka opravdu suchá, tak to je fakt libovka. Po delším ježdění to občas začne klouzat, tak to pak staší rozhodit a odmastit a rok se na to nemusí sahat. Bezkontakt a DelOrto z toho dělají spolehlivý stroj.

šteWo15
šteWo15 napsal 10.01.10 v 11:31

Jejoo.) tak 380 a 2t to muselo byt o hubu ale 10davam :P

sima.
sima. napsal 09.01.10 v 21:22

moc pěkna 10B. prostě čz

JudyMen
JudyMen napsal 08.01.10 v 20:55

Hezká byla, ale radost už dělá někomu jinýmu, teda pokud ji tén opilec někde nerozvěsil

Pája13
Pája13 napsal 08.01.10 v 20:44

Nádherná.Ať šlape.Dávám 10 b.