Harley Davidson VRSCF V-Rod Muscle custom (2009)

Vlastník aronek
Vloženo 25.12.2009
Aktualizováno 23.8.2010

Tak mám konečně novou mašinu Harley Davidson, no to je nádhera už se těším až se projedu.

Motorka je RC model, po nastartování se ozve krásny bublavý zvuk haryka,dá se troubit a přidávat plyn,vše je skvěle ozvučeno,světla svítí,blinkry a brzda,vše jak u opravdové.
Ovládání na dálkovém ovladači je slušné,jede tedy dopředu a pohybem dozadu se brzdí.Zatačí se také páčkou na ovladači.Chvilku to však trvá než se s tím člověk naučí,stálo mě to několik nehod a opravu přední části.Haryk má výklopný stojánek a po stranách pod stupačkami jsou pomocné kolečka,aby motorka nespadla na bok,při jízdě je používá při zatáčení kdy se o ně opírá,jede rychle a proto jsem ježdění doma vzdal a vydal se na parkoviště,potřebuje celkem rovný povrch a větší prostor na zatáčení. Na závěr mohu uvést,že je to celkem povedená hračka za slušné peníze a pro zimní období a volné chvíle super.Tak oprava proběhla snad ok,předek je opravený a snad to uz bude vše v pořádku,no dnes večer se uvidí,jen co se vyprázdní parkoviště jdu na to. Tak je to v pořádku,zase jezdí jako drak.
Jo a ještě se omlouvám všem harykařum že tu hračku jsem pletu.

996V2
996V2 napsal 01.01.10 v 20:39

AL-Hliník
AL-Hliník napsal 01.01.10 v 11:10

Superbombaunikátní Taky jsem si pořídil takovou hračku, sice trošku menší http://alhmk.galerie.cz/3984004-rc-motorka ,ale i na na tuhle snad časem dojde abych zbýrku rozšířil

CSholka
CSholka napsal 30.12.09 v 20:10

To musí být dobrá hračka
Jinak tu máš těch strojů tolik, že ani nevím co komentovat, ale děkuji za komentář

aronek
aronek napsal 30.12.09 v 15:51