Yamaha TRX 850 (1999)

Vlastník bodus
Vloženo 22.12.2009
Aktualizováno 22.1.2012

Vloženo: 25.09.2010, Uskutečněno: 09.09.2010, Stav tachometru: 50200 km, Zhlédnuto: 12x

Zaciatkom zari od 9.-12.9som so super partou absolvoval 4dni v Taliansku a v Slovinsku. Presli sme si chronicky najznamejsie trasy snad vsetkych motorkarov z celej Europy. Bovec,Passo di Predil,Vrsic,Mangart,Portoroz,Trieste atd.Najvacsim zazitkom bol pre mna vyjazd na Mangart. Doporucujem kazdemu tento krasny kopec Julskych Alp Triglavskeho narodneho parku navstivit.Uz v kvetnu som Slovinsko raz navstivil,vtedy vsak na XT660Z Tenere,no vtedy sme jazdili prevazne offroad v nemenej nadhernej prirode.
TRX absolutne nesklamalo moje predstavy a cestovanie na nom nebola ziadna utrapa ale prave naopak.Krasne som si to vychutnaval. Navyse bez jedinej zavady dokazala tato babicka :D absolvovat uctihodnych 1800km za 4dni. Akurat musim upravit udaj o spotrebe oleja ktory sa z povodnych 1dcl zmenil na 2dcl na 1000km.Spotreba benzinu neuveritelnych 4,5 L na 100km!!! TRX som inak vobec nesetril a prehanal som ju s omnoho silnejsimi a novsimi masinami.

• Z Piestan do Jeruzalema za jedno popoludnie:D

Konecne sme sa dockali vytuzeneho slniecka bez dazda a povodni a ako inak stravit den? No predsa na motorke.Dali sme si peknych 266 km po okoli,horsky prechod/ Pezinska Baba a Havran kde trenuju brusici sliderov:D/ a pot

Vloženo: 22.05.2010
    Uskutečněno: 22.05.2010
  • Vymetanie horskych prechodov.

Musim poopravit moj prvotny trosku mylny nazor,ze na TRX sa neda pohodlne cestovat.Omyl...da a este aj svizne. Absolvoval som 410km za den s jedinou prestavkou na tankovanie/+kavicku/ asi uprostred vyjazdu. TRX vzbudilo

Vloženo: 30.04.2010
    Uskutečněno: 25.04.2010
  • Jarny vyjazd II.

Vyuzil som krasne takmer jarne pocasie,16°C a velku chut si zajazdit. Strihol som si 100km po okoli a pekne som si to po dlhej a nekonecnej zime konecne uzil. Stale podmienky nedovoluju poriadne TRXku pretiahnut kosti,n

Vloženo: 19.03.2010
    Uskutečněno: 19.03.2010