Čína Yamasaki (2005)

Vlastník seikos
Vloženo 18.12.2009
Aktualizováno 18.4.2013

Kouřová clona, řev motorového křovinořezu, ruka vykloubená v rameni, jak to pořád nejde nastartovat, no nekupte to. Namontuji na to nějakou SPZ a ...

První dojmy - ...budu lepší než kdokoliv kdo se snaží objet na fichtlu svět. Na minibajku se ještě nikdo do Chorvatska nedostal :-D Holt, nejlepší může být jen jeden ;-) Žere to benzínu jak tank, tlumiče netlumí, brzdy nebrzdí, postupně se vysypaly a vyměnily snad všechny ložiska co tam jsou. No, je to prostě čína bordel.

...budu lepší než kdokoliv kdo se snaží objet na fichtlu svět. Na minibajku se ještě nikdo do Chorvatska nedostal Holt, nejlepší může být jen jeden Žere to benzínu jak tank, tlumiče netlumí, brzdy nebrzdí, postupně se vysypaly a vyměnily snad všechny ložiska co tam jsou. No, je to prostě čína bordel.

Darována bráchovi, bude na tom jezdit další prcek. Ten můj z toho už dávno vyrost

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 16.03.16 v 23:00 10b.

Dobře to dává kočena.Můj kluk takhle začínal v 6- ti letech na té mojí co jsem si vyrobil v královopolské.Dodnes ji mám jako nostalgickou vzpomínku viz můj profil.A už ji nikdy neprodám.

Temnice
Temnice napsal 04.09.12 v 22:36

Duležitější je ta malá kočka co si to užívá! Moje malá má taky takovou dvoukolou "první lásku" slíbenou))

Behysek
Behysek napsal 30.08.11 v 20:42

Hlavně že to mladou baví/bavilo ne? :)

SuperSic58
SuperSic58 napsal 23.12.09 v 07:36