Yamaha YZF-R6R (2006)

Vloženo 18.12.2009
Aktualizováno 15.10.2018

R6 JE naprodej!!!
Momentalni stav 75tis.km...

Měl sem možnost jet na spoustě motorkách, ale tato má v sobě kouzlo bestie a očarovala mě

První dojmy - MAX spokojenost...srdcova záležitost

Doplňky na motorce - Do roku 2010 dostala výfuk, KN filtr, tlumič řízení, páčky, plexi, blinkry a zadní blatníček dostal folii...2012 po kompletním servisu, přibily hadice a přepákování PP Tuning, ukazatel rychlosti, 2016 vyměna origo svodu za titanove gianelli + koncovka, tlumič řízeni Bitubo, 2018 protektory na motor PP Tuning

Motorka po které sem snil, na cestování to rozhodně není!!!...proto sem si ju ani nekupoval
Podvozek na každým hrbu ti dá najevo že taková cesta ji rozhodně nebavý a chce vzit na pořádný asfalt(který se u nás hoodně těžko hledá) a potom ukáže co umí...
Motor taky není na klidé cestování na šestku a jen se kochat krajinou kolem, naopak, pořád říká toč mě...když se roztočí nad 12tis/ot. tak přímo vystřelí kupředu...ale ve spodku se hrozně loudá oproti starší sestřičce. Spodni rozsah otáček je velká slabina této motorky ale je to šestka tak co bych čekal že(ale vršek všechno vynahradí!!!)...navíc když si člověk vymění origo výfuk s přívěrou, tak se potom skoro do 10tis/ot. nic neděje. Věc bez které se tato motorka snad neobejde je tlumič řízení...kmitajicí řidítka jsou stálou součástí agresivnější vyjížďky. Po výměně plexi a výfuku se stala jízda příjemnější a zábavnější, už tolik nefouká Podařilo se mi ujet na nádrž 310km a za den 600km, ale byl to boj...hlavně ruce začly vypovídat službu

Matheo_
Matheo_ napsal 28.09.18 000 08:16

Vymazlená Ty kryty na motor plánuji také, aspon si je ted umím představit na mašině. A jak jsi napsal, tak ta má mi také zůstane hooodně dlouho tak at dál slouží jak má a dělá radost

gabri88
gabri88 napsal 13.08.18 000 21:47 10b.

Pek?ňoučkou jí máš

Hříbek
Hříbek napsal 12.08.18 000 22:05

Tvl ja myslel zes uz to povesil na vesak a ty to dal tunis, ty se asi fakt chces dockat te stovky