Suzuki GSF 600S Bandit (2000)

Vlastník don_carlos
Vloženo 16.12.2009
Aktualizováno 22.3.2011

Moje první silnější a zahraniční motorka. Dovoz Itálie, při koupi najeto 23.000 km.

Motorku mám druhým rokem. Zatím spokojenost. Najel jsem na ní asi 14.000 km, jen po Čechách, ale i dálky.
Vylepšení, změny: závažíčka do řídítek Rizoma, zadní kufr, reflexní proužky na ráfcích.
Je mi už 44 let, zkušenosti: Pařez, Mustang, Jawa 90 Roadster, ČZ 175, Jawa 350 kývačka, Jawa 125 Dandy, celkem cca 40.000 km. Ale tahle mašina je samozřejmě úplně někde jinde!!! Kapotáž je fajn!
Zpočátku obrovský respekt z výkonu a váhy, teď pohoda! Normálně je to "na pohodu" a když ji točíte, tak i "na krev", ale bez záludností! Když jde o zatáčky, dostanete i méně zdatné motorkáře na "silnicích". Ale to není to podstatné.
Přemýšlím sice o větším výkonu (příště asi "silnice" 1000 cm3), ale tahle mašina je fakt silná, levná, spolehlivá a nenáročná a přitom se mi i líbí!!!
Vřele doporučuji, vhodná i jako první "dospělá" motorka!!!
Ale chce to něco odjet předtím. Jako motorku pro člověka, který na mašině ještě neseděl, bych to moc neviděl.

PYTEL1
PYTEL1 napsal 05.01.10 v 14:33

Suupprrr barva supr jasně za 10

Pája13
Pája13 napsal 04.01.10 v 20:25

Krásná.Ať šlape.Dávám 10.

markrat
markrat napsal 21.12.09 v 16:16

ta červená mu sluší moc pěkný Banďour tak si ho
užívej.

AdamVS
AdamVS napsal 20.12.09 v 15:22

moc pěknej bandík tento polokapotovaný model se jim opravdu povedl a červená mu sluší přeji spoustu spokojených km v sedle

Riddick
Riddick napsal 17.12.09 v 00:54

Věk si srdce k motorkám nevybírá a o tom to je .
Banďour je výbornej stroj a pokud chceš, klidně žij na plno a osedlej zase o pár koní víc .
Tak vždy šťastnej návrat domů 10b