Jawa 50/23 Mustang (1974)

Vlastník grovestreet
Vloženo 13.12.2009
Aktualizováno 26.8.2010

Mustang, další oldtimer do mého stáje :D
Je na něm celkem dost práce, i když jen v detailech jinak je docela zachovalej

mustanga jsem táhnul po zasněžený cestě dobrých pár km, hlavně z kopečka byla radost brzdit na sjetých barumkách :)

Už jsme na něm začali pracovat, příští víkend by se měl začít skládat pokud všechno dopadne jak má.
Motor se točí, jiskra je..
Přední blatník bohužel uříznutý a chybí přední uchyt. Zadní je v místě úchytu pěkně děravej
Co dodat, až se dá do kupy napíšu dál
Tenhle mustang je vážně nezmar, v motoru to už solidně rachtá tak že to přezve nikde netěsnící výfuk, ale protože nešetřim na oleji jede pořád! Zadní nebrzdí, strašně se vlní, v kole chybí dráty, nemá funkční světla a místo tachometrů má jen ďůlek...
Stroj policii prchající, uřvaný a uklepaný, ale věčně pojizdný a chytá na prví šlápnutí.. Ale jak se utaví, už jde jen roztlačit. Nikde a nikdy mě nenechal, a já mu moc děkuju :)

13.12.09
- Tak sem si objednal airbox a kastlik pod sedačku, ať to máme kompletní..
18.12.09 - Nové blatníky, výfuk, airbox, manžety, filtry, těsnění, hadičky a mnoho dalšího..
19.12.09 - Po hodině jsme to vzdali, pěkná zima ve stáji :(
21.12.09 - První start, přede pěkně ale s těmahle "slikama" můžu dělat leda tak hodiny na sněhu :)
25.12.09 - Upevnění výfuku a zkouška, přezutý gumy, nový kabely, ještě pár detailů a bude hotovo
26.8.10 - Tak mažu ze svých aktuálních, tenhle mustang moc posloužil, ale už přišel jeho čas a je spíše na ND, pod vrstvou prachu v garáži. Necht všechny jeho díly odpočívají v pokoji :)

grovestreet
grovestreet napsal 10.01.10 v 15:52

Díky Ten lauf je drsnej, pokaždý mi po pár metrech upadne :D musí se přivařit potom to bude to pravý závodní náčiní

Martic
Martic napsal 09.01.10 v 22:28

Dobrá práce . Z toho laufu jde až strach .

sima.
sima. napsal 02.01.10 v 23:06

nááser kruty z,,šrotu´´ takhle luxusní mustoš musím smeknout

sima.
sima. napsal 25.12.09 v 01:23

zatím to je polotovar věřím že to bude luxusní

Martic
Martic napsal 14.12.09 v 08:17

Protože je tátuv. Je možný, že ho sem taky někdy dám .
Určitě musím alespoň přihodit jeho fotky do deníku k BXM .
Ale jinak na něm jezdim velice rád .