Baotian Cyborg 50 eco (2006)

Vlastník lubinou
Vloženo 10.12.2009
Aktualizováno 11.12.2009

Typ je to Cyborg 50 eko, s kitem 60ccm. Malej číňan na takové to domácí popojíždění. Však víme.

Za tři roky jsem najel skoro 4tis. km. Nic moc. Brzy odešla baterka, cca po roce, dále odešel na 3000km řemen, nový koupíš za 900,- a výměna se zvládne svépomocí. Jinak jen leju benzín a jezdím.

Zkušenosti
Jede z kopce i 80, v létě na suchu drží,jiskry od stojanu jsou v zatáčkách běžné. Teď v zimě a na mokru jsem kolikrát zatínal svěrač! Pod sedlo se vejde při troše snahy i integrála. Mělo to kufřík,nic jsem v něm nevozil, tak šel dolů. Celkem slušně to svítí, hlavně dálkový. Blbě umístěná spínací skříňka se hádá o plac s pravým kolenem. Sednu teda trochu dozadějc, když jedu sám. Brzdy maj něco jako ABS, prostě kolo se nezablokuje. Taky je vybaven alarmem a dálkovým startem. To mě bavilo. Dokud to fungovalo. Start nožní pákou ale není problém. Váží asi 85kilo, manipulace s ním je hračka. Rejd je taky parádní. Za málo peněz málo muziky, pro nenáročného pilota.

pawule
pawule napsal 17.05.10 v 11:54

Mám toho samého,jen ve žlutým a nemůžu si stěžovat...zatím Jsou fajn,tyhle skútry,není to přeplácaný,ale pěkně to vypadá

Cíba.
Cíba. napsal 14.12.09 v 21:36