KTM 690 Supermoto (2008)

Vlastník Kajo85
Vloženo 5.12.2009
Aktualizováno 11.2.2010

Chuligan do mesta. Je to moja tretia motorka, po MZ 251 som mal Kawu gpz 750 a teraz konecne nieco co perfektne splnuje poziadavku na maximalnu zabavu

Kupena nova 12.01.2009 v Ktm Croydon, dalej servisovana v Ktm Hemel Hemsted- konecne spokojnost zo sluzbami. Skvela zabava vsade okrem dialnice, tam iba nutny presun. Stvorena na zarkutene cesty akejkolvek kvality a tiez do mesta (zijem v kusok od Londyna)- ovladatelnost je na spickovej urovni. Vraj nieje vhodna na viac ako 200km vkuse... Mal som v lete courtessy demo bike Duke III model 2009- totozny motor a za jeden den som zvladol skoro 700km takze verim reciam o bolavom zadku, ale zvladnut sa to da. Podvozok je skvely a nezakerny- nieje problem na mokrej ceste skocit na brzdy a popri tom v smyku( sprava sa neutralne) urobit nejaky vyhybaci manever- mnohokrat odskusane, zatial vzdy uspesne. Tazko sa mi hladaju slabe stranky, ale napr. mohlo by to mat viac konikov( popravde tych nikdy nebude dost, tak neriesim) dalej by som sem jednoznacne zaradil zvuk a vzhlad seriovych vyfuCkov, ale v blizkej buducnosti by to mal vylepsit full system Leo Vince. Z dalsich planovanych uprav, okrem samozrejmosti ako hand guards a K&N filtra, by som chcel trochu zdvihnut riaditka pomocou nadstavcov.

DarkKnight
DarkKnight napsal 29.04.12 v 20:28

Pekna motorka vypada hodne nevsedne, mel jsem taky jednu vyhlidnutou, ale nakonec jsem dal prednost Aprilce prave k vuli tem konikum,preju hodne stastnejch mil po UK. D.K.

zikky
zikky napsal 06.12.09 v 12:01