Suzuki SV 650S (2002)

Vlastník Trinnlee
Vloženo 5.12.2009
Aktualizováno 24.11.2018

byla to skvělá motka ale už jí trošku scházel výkon... novému majiteli určitě dobře poslouží...

První dojmy - Jede to stačí to

ZAČÁTEK Nejdřív byl fichtl, simson, MZ 150, pak 9 let nic a před 2 lety jsem pořídil jen tak do města aprilii sr 50. Po měsíci mi přestalo stačit jezdit na prdítku po městě a tak přišlo rozhodnutí kterého do dnes nelituji a dlouho litovat nebudu. Měl jsem 60000 a do toho jsem se musel vejít. Cbr 600, SV 650, a ještě jsem pokukoval na r6 ale ta v té době byla ještě moc moc drahá. Po projdutí inzerce jsem narazil na tento kousek a druhý den se prostě muselo vyrazit na Olomouc mrknout na SV. Prodávájící nic nezatajil, a udal opravdu stav jaký byl. Bomba. Až na běžné opotřebení v podobě brzd.desek a oleje se nemuselo nic měnit. Stav 1A. Kamarád který dělá motorky již několik let (servisák) mi ji schválil a pomohl mi ukecat 1000Kč za destičky, a odvezl domů. Po 9 letech kdy jsem neseděl na motce jsem opravdu nestál o to se na ni učit uprostřed Olomouce.
První projížďka byla až z České Třebové do Ústí a když jsem s toho slézal tak jsem se klepal jako ratlík-takový vzrušení, euforie a tak - to asi všichni známe. A to jsem si zkoušel rychlost 120 ale to zrychlení od spodku-to je teprv věc.
To mě na té motce baví dodnes-nemusíš čekat a no až se tam bude točit 10000, prostě to jede hned.
PO DRUHÉ SEZONĚ Během dvou sezon co jí mám, jsme se spolu hodně naučili,
nikde jsme nepadali, zkusili si párkrát okruh, a něco najezdili. Nepatříme mezi nějaké velké cestovatele, to spíš s kámošema do kopců a do zatáček. Tam se cejtíme nejlíp. A faktem je že už dnes v pohodě stíháme podstatně silnějším. Po rovinkách mi trošku poodjedou ( zkrátka sv 300 neumí-max 225 s větrem v zádech) ale v zatáčkách je doženeme. Do nich se totiž holka položí úplně sama-nemusíš jí nějak přemlouvat. Mám tam nejměkčí možnou směs takže to drží jak přilepený.
Chtěl jsem ji trošku vylepšit a jak se to povedlo posuďte sami. Je tam výfuk IXIL, klín, krofka, miniblikny, zadní blatníček. Na příští rok plánuji nový lak ale uvidíme. Dávám sem i fotky jak by mohla vypadat + - .Ale to je ve hvězdách. Rád bych trošku přtvrdil předek a dal pancéřky.
SPOKOJENOST
S motorkou jsem velice spokojen a i když občas přemýšlím o silnější tak pak stačí mrknout do předsíně (kde je zaparkovaná) a je hned jasné že zůstane.
Né jen do začátků
Není to jen motka do záčátků jak zde hodně lidí píše. Když se to s ní naučíš a sžiješ se sní nebudeš silnější potřebovat. Mohu jen doporučit.
Já sní jezdím režim sport, ale vzhledem k odpružení které je spíš měkčí je vhodná i k delším jízdám.

PRÁCE PŘES ZIMU : Kompletně jsem rozebral kapoty kola a vše co šlo abych to mohl poslat do lakovny. To opravdu zase tolik práce nedalo. Poté co zbyl z motorky jenom rám a motor s převodovkou jsem začal leštit co šlo. Střed rámu ( jedna strana zhruba 16 hodin ) přední vidle, kyvná vidlice, zadní stupačky, boční plechy, řadicí páčky atd. Lidi ,už nikdy více. Je to hrozná pakárna, a budete černý od hliníku od hlavy k patě. Po pár dnech leštění a broušení jsem to zase poskládal zpátky přišli díly z lakovny a hurá montovat a montovat. Výsledek posuďte sami.Letos už chci jenom jezdit a už žádné úpravy. Třeba zase příští rok v zimě.
SEZÓNA 2011 ZAHÁJENA
Tak dnes jsem zahájil sezonu..ale stejně je ještě mrtě zima-je 12.3.2011. Jestě jsem dnes narychlo kupoval novou baterku pač ta stará už s tim po zime neotočila...také jsem ještě stihnul reflexní proužky a nový tankpad...fotky dodám.. a mimo jiné novou kombi SPYKE též v oranžo-černém provedení.
VŠEM PŘEJI KRÁTKOU ZIMU a ať ta kurva sleze co nejdřív.
VIDEO - HOŘICE okruh 300 zatáček GUSTAVA HAVLA...
Za posledni dobu se na me hromadí dotazy kde a kdo me delal lak.. takže pro všechny koho to zajímá.. dělal to jeden kluk ze Semil krerý se zabývá lakováním motorek případně celýma úpravama či opravama a bližší info o něm naleznete na www.moto-buda.cz

Peter33
Peter33 napsal 10.12.15 v 11:57 10b.

No radost pohledět...ten lak!!!

Onri
Onri napsal 31.10.15 v 16:34 10b.

Pěkně si ji vybarvil

Mefisto74
Mefisto74 napsal 13.12.13 v 22:38

Máš pěkný stroj chlape a opravdu super lak. Za týden vezu své SVéčko taky na lak do Semil. Pak to tady vyvěsím. Hezký svátky.
Čau Mefisto

george--18
george--18 napsal 27.12.11 v 15:57

Krásný kousek je vidět že máš dost dobrý vkus

pavelzelda
pavelzelda napsal 01.11.11 v 20:59

Máš to pěkně vymazlené 10b.