Honda VFR 800 (1999)

Vlastník ozzman_84
Vloženo 30.11.2009
Aktualizováno 12.3.2014

První dojmy - Zpátky ke kořenům...zkusil jsem od hlasu srdce utéct k nádherné XJR, ale zvuk V4 sílil v hlavě tak dlouho, až jsem to už nemohl dál ignorovat a vrátil jsem se zpátky k motorce, na které jsem začínal svoji 4T "kariéru".

Po příchodu k mému současnému pánovi jsem to neměla jednoduché...po krásné a o něco silnější XJR jsem si nebyla jistá, jestli se mnou bude chtít zůstat. Adoptoval mě na samém konci sezóny, takže spolu máme najeto asi jen 300 kiláků a už jsem mu stihla zatopit...a to doslova - zapomněla jsem mu říct, že mám spálenej motor u větráku. Naštěstí jsem to zvládla i bez něj, ještě před začátkem kritické teploty. Páneček už pro mě má větrák objednanej...a hned rovnou dva, to se tak někdy sejde :)

Když mě poprvé koupal a jemným hadříkem leštil mé křivky, pošeptal mi něco, díky čemu teď budu spokojeně a klidně spát až do jara- zvuku véčkového čtyřválce, letmo uloženého kola a sexy vykukujících zadních válců se nechce vzdát...zůstaneme spolu! Můžu za to poděkovat hlavně jeho první VFR 750, která mu nechala v srdci nesmazatelné stopy :)

Ted_
Ted_ napsal 12.03.14 v 11:58 10b.

Ahoj, mel jsem uplne stejnou. Mam na ni pouze ty nejlepsi vzpominky. Jedine co me vypeklo byl regulator dobijeni, vzhledem k cene originalu jsem koupil lepsi od ignitechu a byl klid.
at pekne slouzi. 10b

BorisVTR
BorisVTR napsal 02.04.10 v 10:47

Moc pekne VeeFeRo.Bracha ma take a musim uznat ze ten motor a celkovo cela moto je dokonala.Ja sem davno mal VFR 750 r.v.88 a to bol na svoju dobu super stroj ale tato 800vka je genialna.Preju hodne stastnych km a davam 10bodu

ARCTIA
ARCTIA napsal 06.03.10 v 22:57

vždy se mi VFR líbila a možná je hezčí i než nová VFR1200, ale já holt chtěl a čekal na litra, jinak perfektní volba

Mrzout
Mrzout napsal 19.02.10 v 02:11

Krasna! 10b VEFERACI vedi

kolos
kolos napsal 28.01.10 v 20:15

Pěkná, to ano, ale jak jsi se mohl zbavit takové krásné XJRky, to nechápu. Budu si muset o tom fenoménu VFR zjistit něco víc