Honda DN-01 (2009)

Vlastník wictor
Vloženo 28.11.2009
Aktualizováno 22.3.2013

honda DN-01 - Automatic Sports Cruiser Concept

První dojmy - Motorka mě učarovala na první pohled, pohodlný posez, dobrá ovladatelnost, dobrý zátah. Pochválit musím zpětné zrcátka, které poskytují takřka dokonalý přehled. Jízda je příjemná do cca 140 km/h, pak už je znát absence většího větrného štítku, který lze ale bez problémů dokoupit.

Tak po tomhle kousku jsem se už nějakou dobu koukal. Né každému se líbí, ale já se zamiloval a včera (27.11.) si jí konečně dovez. Zatím se jen seznamujeme ... ono po 100km hodnotit ještě pořádně nejde, ale zatím vidím jen samá pozitiva...vlastně až na odkládací prostory ... nejsou žádné. Zkušenosti budu postupně přidávat..., takže teď si jen přeju ať už je jaro...

Tak za 2 dny najeto něco okolo 200km, takže napíšu prvních pár zkušeností Posez je velice pohodlný a to i pro batůžka (alespoň podle mých informací osobně jsem jako batůžek nejel) , DN se krásně vede a to i pře svou váhu cca 270kg. Jako obrovské plus vidím zrcátka (nulové vibrace a ten přehled ... dokonalost sama). Na co jsem si musel zvyknout je absence páčky spojky/brzdy ... několikrát jsem chtěl přibrzdit a až pak mi došlo, že musím nohou. Jako mínus je absence jakýchkoliv úložných prostor. Je sice možnost odendat sedlo spolujezdce, ale tam se vejde maximálně motolékárnička (ne větší) a zámek (ovšem jen originál honda, na který je tam dělaný prolis) ani při nejlepší vůli tam už nic jiného nedostanete. Jízda je absolutně pohodová a i přes zmiňovanou váhu je DN hodně živý (vzhledem k tomu, že zajíždim, tak to zas tak neženu).To je asi tak za 2 dny seznamování vše

Tak dnes 2.12. mi to nedalo a absolvoval jsem dalších skoro 100 km v sedle Negativa krom již zmiňované absence zavazadlového prostoru jsem zatím nenašel a upřímě doufám, že nenajdu a nebo jich bude velmi poskromnu

Do dnešního dne najeto skoro 9000km a vidím jen pozitiva :)))

Labus
Labus napsal 23.09.15 v 16:42 10b.

To je ale nádherná ujetost Už vím, co bude moje další motka. Fakt krásný

Coudak
Coudak napsal 04.09.15 v 19:27 10b.

Tak už jí mám taky doma a musím s tebou jenom souhlasit - prostě super stroj

S-Pavlos
S-Pavlos napsal 24.02.15 v 21:13 10b.

Super stroj. Designově se vymyká ostatním, a to je to právě vono

kokodyl
kokodyl napsal 15.04.14 v 18:11

Ahoj, gratuluju, DNko je podle mě hodně zajímavá mašinka. Oceňuju také, že jsi si šel za svým - na negativní řeči nedej:o) Určitě za 10!

DOMINATOR
DOMINATOR napsal 31.03.14 v 14:27

A to jsem si myslel že si to nikdo nekoupí