Kawasaki VN 1600 (2005)

Vlastník mikesch
Vloženo 27.11.2009
Aktualizováno 9.8.2011

Můj třetí vulcan.Po VN800 classic a VN1500 classic tourer, tentokrát VN 1600 classic tourer.V garáži od 6.11.09 a zatím se s ní jen mazlím, leštím ji a vymýšlím co dodělat,jelikož je pěkně vybavená tak doplním pravděpodobně jen nějakou tu kůži...

Zkušenosti s ní zatím nejsou,ale z předchozích Kawiček vím,že je to spolehlivá a na svoji váhu výborně ovladatelná motorka.Je to pohodlný,pohodový kilometrožrout,který za odměnu popíjí 95 oktanový naturálek a v případě,že páníček trošku neomaleněj tahá za grip,bumbá trošku víc,ale to asi každá motorka.Doufám,že s ní vydržím déle než s předchozí 1500!!Tu jsem prodal po havárce a věřím,že se novému majiteli,po opravě, bude hodně líbit...
Pokračuji v čištění a leštění,až mám prstíky odrbané,bolavé.Zjišťuji rozdíly mezi 15-kou a 16-kou a musím konstatovat,že japončíci nezaháleli a vydumali to dobře.Vše dobré z 15-ctky použili,co se jim nelíbilo,nahradili novým.
Až docídím,doplním nějaké kožené věcičky,přidám podsvícení,které motorka má pouze v zadní části,takže po doplnění bude svítit i motor..
Zvuk je famózní!Bublání se ještě umocnilo sundáním výfukového sběrače.Doufám,že to nebude odhaleno!!
7.4.2010 -Minulý víkend jsem absolvoval, po dvou kratších vyjížďkách, konečně jednu delší.Vyjeli jsme si do Poděbrad,kouknout se na slavnou jízdu H-D z Prahy do Poděbrad. Celkem jsem letos natočil asi 600 km a první zkušenosti s šestnáctkou jsou parádní.Rozdíl v ovládání 15 a 16 jsem nenašel.Samozřejmě 16 je živější a navíc zabere hezky odspoda.Brzdy,hlavně přední, je myslím o něco slabší než u patnáctky,ale svým výkonem dostačuje.Pohodlí je jak jsem očekával,ještě větší než u staré motorky,ale to poznám pořádně až při delším sezení,takže si musím ještě počkat.

neznalek2210
neznalek2210 napsal 30.08.13 v 22:10

Moc pěkná - právě ty kufry dávají motorce pěkný tvary

Raduzzo
Raduzzo napsal 16.01.11 v 22:29

krásný, čistý, vkusný kousek

Nomadic_Rider
Nomadic_Rider napsal 01.01.11 v 16:29

Tvůj stroj je opravu nádherný. Je tak nádherný, že právě Tvá motorka byla ta, kvůli které jsem se rozhodl jít ve Tvých šlépějích (i předchozí komentář něco takového říká )
U těchto strojů je překvapující, že ve skutečnosti v reálu vypadají ještě lépe než na fotkách.
Teď když ji mám doma, jsem s ní úplně hotový.
Přeji Ti hodně pohodových kilometrů v tom novém roce 2011.
Čau David

LachtanJirka
LachtanJirka napsal 03.05.10 v 22:49

Parádní stroj perfektně dovybavený .Ani nevíš ,že právě kvůli tomhle tvému stroji ,jsem by rozhodnutý.
Super ,Dávám 10 Šťastnou cestu

Apollo69
Apollo69 napsal 07.04.10 v 11:10

Nádhera, obr, výkon = . Tak ať ti vydrží.