Honda CBF 1000 (2008)

Vlastník volnas
Vloženo 17.11.2009
Aktualizováno 10.8.2011

takovy vetsi polykac km s charakteristikou motoru jak elektromotor

po supersportech jsem chtel neco cestovnejsiho,takze volba byla jasna musela to byt zase honda a neco vetsiho.
cbf 1000 se mi zdal ideal na to co budu moto pouzivat,tedy delsi cesty evropou.
jeste musim dokoupit kufry a hura smer zapad.
tak o vikendu 28.2. 2010 prvni jarni projizdka,a zkouska noveveho vzduchoveho filtru KN.
jsem trochu sklaman z vykonu motoru oproti cbr ,proste mi tam chybi ten vrsek.
a rychle prujezdy tahlych zatacek taky nic moc,ale myslim ze si na to zvyknu .
tak prvni dovca v alpach,uz jsme si na sebe zvykli,stupacky a slidery na kolenach brousim jak soustruznik.
musim rict ze podvozkove se mi zacla hodne libit,a ten posez na delsich trasach no proste supr.na zadni disk jsem nasadil sirsi pneu,ne kvuli vzhledu ,ale ze na origo pneu jsem skoro brousil bocni pismenka,tak jsem potreboval,aby se guma vice zavrela.musim rict ze je to tedkom o poznani lepsi!
Tak na nejakou dobu omezim cestovani na moji cbf,protoze v polovine července 2010 cekame prirustek do rodiny,(maleho motorkaře nebo motorkařku)
Tak je to motorkarka a narodila se 23.7 2010
Investoval jsem do kufru ,a koupil jsem bocni givi a vrchni maxiu,takze doufal ze pristi rok muzem vyrazit na dovcu s manzelkou a v klidu se sbalime.
8.3.2011 prvni letosni vyjizdka s kufry,jde to snima mnohem lip na zadni
3.4.vylet na buchlaky.super pojezdeni po zime trochu stvrdly ale to se rozjezdi.
moto prodano

fronislav
fronislav napsal 25.03.23 v 07:27 10b.

hackeramater
hackeramater napsal 29.11.14 v 17:06 10b.

Odvážný styl v zatáčkách

volnas
volnas napsal 05.08.11 v 15:09

uvidime,uvidime

vaco
vaco napsal 05.08.11 v 12:32

A je fuč, co?
Myslím, že nový stroj ti sedne daleko daleko víc! Už aby jsi sem dal fotky. Ale bacha na hranice, víš že ty tvoje jsou dál než hranice většiny strojů
Ať to jezdí!

volnas