Piaggio Ciao 50 (1992)

Vlastník Váca
Vloženo 26.12.2004
Aktualizováno 26.12.2004

Tohleto je fakt mimoradny stroj!!!predjel jsem s tim pionyra a ten jel 60km/h!!!a nepredjizdel jsem ho pomalu,ale docela rychle!!zere me to 1/100km,ale kdyz drzim tak 10 minut v kuse plnej kotel tak to bere tech 1.2/100 km :o(,mam to 4 roky a este nikdy

Cesty: srazy??kde se da :D spíš tak sraz na benzinovej pumpe.... :))))

Další info: je to raketa :)menil jsem jednou zadni pneumatiku,duvod: stari pneumatiky :o))a plynove lanko: zrezlo :D nahradil sjem ho z Jawy 350 :D jo a na kdyz sjem jel jednou na poli,tak jsem stratil vicko od nadrze :)) hehe

Váca
Váca napsal 21.01.15 v 15:50

cus... podívej se jestli ti tam jde dost vzduchu... jestli mas dobře předstih... může být víc věci co tomu je... a nebo taky komprese... ja jednou jsem přidřel... ale jelo to furt dal..sice to nemelo takovy vykon ale jelo to.. no a pak kdyz jsem to chcipnu uz jsem to nenastartoval... tak se podívej na válec... a píst... to sundaš i na motorce, jen sundej vyfuk a pak na hlavě povolíš 3 šrouby a cely to sundas..a uvidíš hned na čem jsi... dej pak vědet..popřípadě na co jsi přišel..cus

Bismarck205vbs
Bismarck205vbs napsal 14.05.14 v 22:33

Zdraví. Jmenuji Honza Žižka. Koupil jsem dle fotografie to samé, co máte Vy. Ale jede to převážně jen s pomocí sytiče a tak 30. Spotřeba určitě 2L, možná i více litrů vzhledem k používání sytiče.Z počátku ke svíčce nešel benzín. Vyčistil jsem karbec a jelo to. Do kopce by mě dohnal i chodec a to vážím 80 kg. Ale pak to přestalo jet úplně. Jiskru to hází, benzín značně kape u kolena výfuku, svíčka je nová.
Žádám o radu, jak poladit motor, aby to trochu jelo. Bez větších investic, protože je mi líto to poslat dál. Chtěl jsem to jen tak na běžné ježdění. Mám i jiné stroje, ale ty jsou jen na sváteční jízdy. Díky za info. Žižka.

FALC0N
FALC0N napsal 28.12.08 v 16:41

To je dělo 1l/100km to nemá chybu

napsal 17.10.07 v 21:48

Prodávám tuning díly na ciao např: laděný výfuk gianneli, variátor kit muj mail: george.tuma@seznam.cz možno poslat na dobírku.

napsal 08.08.07 v 20:30

nevite jaka je tam origoš svička????????????