Yamaha YZF-R1 (2008)

Vlastník Berila
Vloženo 11.11.2009
Aktualizováno 10.3.2011

Vloženo: 27.09.2010, Uskutečněno: 11.05.2010, Stav tachometru: 2100 km, Zhlédnuto: 9x

Dnešní den se nese ve znamení velkého nadšení a ještě většího smutku.
Při Yamaha dni jsem jel poprvé na R1 na okruhu a hned super časy, Tedy alespoň na mě.Ze 3 minut jsem to stáhnul až na nějakých 2:31(2:32) přeci jen jsem to měřil stopkama na tacháči a ne časomírou. Třetí dvacetiminutovku jsem se chytil nějakého rychlíka, čas musel být neskutečný a když jsem ve Švancovce dojel "Peťulku" a vzal ho o kolo, podíval jsem se nejdřív do svých vlastních světel, pak na nový povrch zblízka a také parakotoulem do kačírku. Tohle všechno hlavně mojí blbostí, protože jsem si neufouknul pneumatiky ze silnice. Ke všemu ty pneumatiky ze série taky nic moc.Motorka nedopadla zase tak špatně jak to vypadalo.Více méně vše jen odřené. Ale prý to byl náklon jako prase. Tak jsem se domu vezl autem.

Spijker (11) napsal 29.09.2010 v 22:51

co se da delat.. kdo nepada.. jezdi pod svy moznosti... hlavne ze jsi odkracel

Slečínka (0) napsal 29.09.2010 v 20:51

Hele nemáš ty smůlu ? To se jinak nedá nazvat.

• Montáž laminátových kapot Bikesplast

Dnes jsme dali dohromady kapoty a sedly úplně perfektně.Děkuji kamarádům Martinovi,Petrovi a Liborovi za pomoc. Pod jejich rukama a nářadím:-) práce odsejpala, radost pohledět. Ještě pořešit polepy a můžu vyrazit . . . .

Vloženo: 16.01.2011
    Uskutečněno: 16.01.2011
  • Ježíšek se pochlapil

Letos se ježíšek opravdu pochlapil. Naježil mi miniblinkry,držák spz a osvětlení spz od Barracudy. A kdyby prý zatoužil po okruhu, tak mě vybavil laminátama. Foto Barracuda

Vloženo: 04.01.2011
    Uskutečněno: 04.01.2011
  • Čekání na novou sezónu

Čekání na novou sezónu je strašně dlouhé, tak jsem pořídil dětem miničtyřkolku a je alespoň v čem se hrabat. A ta vůně benzínu... Jen musím dokoupit helmu a oblečení

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.01.2011