Triumph Tiger 1050 (2007)

Vlastník valis
Vloženo 6.11.2009
Aktualizováno 12.3.2015

Tiger je prostě moccc zajímavá motorka a ve své třídě asi nejsilnější

První dojmy - První dojem bylo pohodlí a motor který má rozsah použití 2000-10500 prostě paráda

Doplňky na motorce -

Zatím jsem na něm moc nenajezdil ale už teď si rozumíme,zatah motoru je ůžasnej ,podvozek by mohl být tužší ale dá se ,ovladatelnost parádní. Když ho srovnám s multistrádou tak je pohodlnější a silnější ale multi je o dost sportovnější a plná emocí.

Nevěřil bych o kolik se zrychlí laďákem a přehráním palivovích map(orig.triumph)a o zvuku ani nemluvim. Holám namontovat ještě xenon.Už se na něm těšim do apl.

Tak xenon už tam je a svítí parádně a ještě jsem dodal nový výfuk od MotoSharon EVO s carbonovym koncem , je hodně podobný Akrapoviči Hexacone-má parádní zvuk a taky diodové blinkry, orig.kryty na ruce a rukojeti Rizoma .

Tak jsem mu dopřál ještě duralvé konické řidítka a origo představce ,ještě jsem nechal nalakovat plast pod sedlem.

Tak proběhla další z[p]Přišla další zima a tak další úpravy , krátké páčky CNC a jiný výfuk Mivv Suono Carbon

imní úprava podvozku-jiný zadní tlumič a progresivní pružiny vpředu,

Petr_TA
Petr_TA napsal 24.12.13 v 12:23 10b.

Moooc pěknej
Tigříka jsem měl při volbě nové motky na 2 místě ale nenašel jsem pěkný kousek
10b

Chorche-Páne
Chorche-Páne napsal 16.02.13 v 17:38

Ahoj.Chtel jsem se zeptat co tam mas za ty zlatý řídítka.Chci je taky vyměnit,protože když dám origo blastry na řídítka,tak je to zepředu jak psí uši. Tak bych nějaký rovnější.Díky

Chorche-Páne
Chorche-Páne napsal 16.02.13 v 17:37 9b.

Ahoj.Chtel jsem se zeptat co tam mas za ty zlatý řídítka.Chci je taky vyměnit,protože když dám origo blastry na řídítka,tak je to zepředu jak psí uši. tak bych nějaký rovnější.Díky

Hans-von-Pragl
Hans-von-Pragl napsal 15.06.11 v 10:09