motopark_kveten

Ducati Multistrada 1000 (2005)

Vlastník Ivos
Vloženo 5.11.2009
Aktualizováno 6.3.2019

Prostě Miluška.Miltipecka byla přejmenována a basta.

Motorka koupena od Petr Mokrejš - Perfektní!!!

První dojmy - Prvni dojmy byly perfektní.Po Monstru pro mě veliký rozdíl.Neuměl jsem na něm jezdit(chtělo to asi jezdit rychleji) Miluška mi padla ihned do ruky!!!A za to jsem šťastný jak blecha. Nebudu lhát když řeknu že jsem velice spokojený.

Motorku bych doporučil pro - Pro fandu značky. Pro toho kdo chce sedět rovně. Pro toho kdo chce vyšší motorku než je třeba Monster. A pro toho kdo chce tuhle krasavici :-

Doplňky na motorce - Né!!!Vůbec nic!!!Originální stav...
No tak dobře no.Něco proběhlo...
A letos taky.Chtělo to prostě změnu.

Ducati se mi líbila a po čase jsem zatoužil po suché spojce a letmo uloženém kole.Navíc po zkušenosti s Monstrem jsem chtěl něco pohodlného nejen pro sebe.Navíc po zkušební jízdě kdy jsem zjistil že je pro mě ovladatelnější nebylo co řešit. Tento stroj považuji za opravdu parádní!!!Každá jízda vyvolává úsměv v přilbě a samotná jízda je zážitek. Veškeré očekávání Miluška překonala.Prostě mi sedla perfektně a uhranula hodně móóóc.Prostě mazec!!!Teda pro měProto proběhl nějaký tjůningk obrazu MÉMU.Jasně že né každému se to musí zamlouvat ale...šak víme!!!NéNějaké další kilometry naskákaly a krom relátka nebyl žádný problém.Je to dvouventil vzduch tak cena za servis není žádný ranec.S punčochou do banky nechodím a nikdo určitě chodit nebude.Brzdy jsou na tuhle tvrdou kozu s výkonem který má určitě dostačující nad hlavu.Na cestování Milušku nemám protože necestuji ale když jedu na jaře k Frennkáčovi do Otvovic tak prdel má mě proklíná.Proto nevím zda je vhodná pro tuto činnost či nikoli.A proto taky nevím jestli ta bolavá prdel je jen první jarní delší jízdou anebo ne.

No a kde se cítí Miluška nejlépe???No přece v garáži!!!???

Othello
Othello napsal 11.11.18 v 08:43 10b.

Nejen hezká, ale motor s desmo rozvodem v krásným rámu.Tj prostě technická lahůdka

jardakovarik
jardakovarik napsal 29.03.18 v 16:05

Správná Italka do sluníčka i nepohody.

molyna
molyna napsal 19.11.16 v 22:12