Ducati Multistrada 1000 (2005)

Vlastník Ivos
Vloženo 5.11.2009
Aktualizováno 15.6.2023

Prostě Miluška.Miltipecka byla přejmenována a basta.

Motorka koupena od Petr Mokrejš - Perfektní!!!

První dojmy - Prvni dojmy byly skvělé.Po Monstru,pro mě veliký rozdíl.Neuměl jsem na něm jezdit(chtělo to asi jezdit rychleji) Miluška mi padla ihned do ruky!!!A za to jsem moc rád.spokojenost. A spokojenost panuje nadále!!! Přesto, že šla malém z domu.To jsou ty slabé chvilky.

Motorku bych doporučil pro - Pro fandu značky. Pro toho kdo chce sedět rovně. Pro toho kdo chce vyšší motorku než je třeba Monster. A pro toho kdo chce tuhle krasavici :-

Doplňky na motorce - Né!!!Vůbec nic!!!Originální stav...
No tak dobře no.Něco proběhlo...
A letos taky.Chtělo to prostě změnu.

Ducati se mi líbila a po čase,jsem zatoužil po suché spojce a letmo uloženém kole.Po zkušenosti s Monstrem,jsem chtěl něco pohodlného.A po zkušební jízdě,kdy jsem zjistil,že je pro mě ovladatelnější,nebylo co řešit. Tento stroj,považuji za opravdu parádní!!!Každá jízda vyvolává úsměv v přilbě a samotná jízda je zážitek. Veškeré očekávání Miluška překonala.Prostě mi sedla.Mazec!!!Teda pro měProto proběhl nějaký tjůningk obrazu MÉMU.Jasně,že né každému se to musí zamlouvat,ale...šak víme!!!NéNějaké další kilometry naskákaly a krom relátka,nebyl žádný problém.Je to dvouventil,vzduch,tak cena za servis není žádný ranec.S punčochou do banky nechodím a nikdo určitě chodit nebude.Brzdy jsou na tuhle tvrdou kozu s výkonem který má určitě dostačující nad hlavu.Na cestování Milušku nemám protože necestuji,ale když jedu na jaře k Frennkáčovi do Otvovic,tak prdel má mě proklíná.Proto nevím,zda je vhodná pro tuto činnost či nikoli.
Nebo proto, že to je první jarní a delší jízda??? Nevím.

No a kde se cítí Miluška nejlépe???No přece v garáži!!!???

10.10.2020 - koupeny originál kufry Ale teda za hodně (nabídka vzešla z mé hlavy,abych je získal)

8.1.2023 - málem prodána (kdyby dotyčný chtěl) Ale Miluška si to zařídila po svém...Klekla baterka a já nenastartoval.

Ivos
Ivos napsal 10.01.23 v 15:00

TomeCruisi77čko
Děkuji. Vážně!!!
Byť jsem tohle slyšel od spousty lidí,tak kolikrát nebylo pomoci
A díky tomu byly vždy nervy jak blázen.
Nedá se vůbec vysvětlit,nebo teda aspoň já to nevím jak Ale jak píšeš!!! Nejlepší bude, když zůstane DOMA Dík.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 10.01.23 v 06:14 10b.

Neprodávej.

Elbarto
Elbarto napsal 09.04.21 v 10:08 9b.

KRÁSNÁ MOTORKA

anupev
anupev napsal 21.10.20 v 13:38 10b.

Motka pro srdcaře, drž se chlape

dukyn
dukyn napsal 16.10.20 v 18:34 10b.