Suzuki GSX 1400 (2002)

Vlastník Mašer
Vloženo 27.10.2009
Aktualizováno 26.1.2010

Moje první, fungl nová motorka.Dostala mne hned jak jsem jí viděl a prostě jsem jí musel mít

bejvalka.Motorku jsem kupoval 21.srpna 2002 od dovozce ve Strakonicích.Bylo po povodních a já tenkrát řešil, jak se pro ní vlastně dostanu a taky jak se na ní dostanu ze Strakonic.Koupě motorky proběhla hladce, prodejce byl profík (mechanici už méně ), na první garančku jsem se objednal hned po víkendu Vedle motosalonu jsem natankoval plnou a vyrazil.Při první větší akceleraci se sklopila zrdcátka, následovalo zastavení a dotažení Motorka je to nádherná a vzpomínám na ní dodnes.V bílomodrém provedení roku 2002 s bílými koly a dvěma tlumiči byla prostě neodolatelná.Fascinovala mne vzhledem, výkony, ale taky množstvím oleje v motoru.Motor po nastartování předl jak spokojená kočka, táhnul odspodu jako by byl na elektriku a pořád neměl dost.S motorkou se dalo jezdit na pohodu s využitím spodního spektra otáček, zrovna tak velmi ostře.Pod sedlem byl dostatek místa na vercajk, antipich, plavky, ručník, sandály, U zámek,lékárnu a další drobnosti.Jediný doplněk, který jsem tomuhle naháči pořídil, byl malý pexištítek nad světlo a to hlavně proto, že už mě nebavilo neustále sundavat vrstvy mršin z chromovaných krytů budíků.Motor byl vybaven systémem sdtv (dvě škrtící klapky v sání), který zaručoval velmi citlivé ovládání stříkačky, tedy velmi pohodové ježdění.Dále bych chtěl vyzdvihnout brzdy.Šestipístky Tokico nemají chybu, kotouče mají řádný průměr.Dvě pružící a tlumící jednotky vzadu dodávají motorce klasický vzhled.Tlumiče vepředu i vzadu mají širokou paletu nastavení.Jediné mínus je snad hmotnost, která v technických pasážích dává dost zabrat a za rozjetou motorku se musí do zatáčky dost vzít, ale to k této kategorii patří, supersport to není.
Pozdější modely byly již osazeny pouze jedním tlumičem výfuku a dle mého to motorce sebralo hodně na atraktivnosti.Také kola byla už jen černá ... a japonec šetřil, a šetřil

kawahamouz
kawahamouz napsal 26.01.10 v 18:23

Moc pěkná a hlavně má eště dva laufi.

kóča2
kóča2 napsal 27.10.09 v 14:59

Ano máš pravdu v tomto provedení byla překrásná po přidání podmotor.klínu ještě zkrásněla

rozawaran
rozawaran napsal 27.10.09 v 14:53