Suzuki GS 500F (2004)

Vlastník radek_
Vloženo 25.10.2009
Aktualizováno 13.5.2012

Retrospektiva

Vloženo: 24.04.2011, Uskutečněno: 24.04.2011, Stav tachometru: 31700 km, Zhlédnuto: 7x

17. 3. 2012 – Prodaná.

9. 10. No do deníčku už jsem dlouho nepsal ale tak pár změn se odehrálo. Ta první je, že MOTORKA JE NA PRODEJ. Druhá věc bylo obutí nových pneu o prázdninách a to Dunlop GT501 Arrowmax. Opravdu největší paráda. Dřív tam byli Continental ContiGo! a ty byli děsný... Přes prázdniny jsem najel hrozně málo. Snad 2-3 tisíce a je to fakt ostuda. Třeba bude hezký říjen

24. 4. Od nového roku najeto 1000 km. Byly vyměněny svíčky a proběhla taková menší generálka, jako řetez, nastříkaní výfuků, sundání hl. stojanu (loupání barvy a rez) no a taky jsem upravil dotáhl lanka atd.

5. 3. 2011 Bylo první oprášení motorku a následné probuzení ze zimního spánku. U některých částí silnic ještě led ale sluníčko už chtělo hřát a tak nezbylo nic jiného než vylézt z nory
Motorka nejdřív nechtěla chytnout, tak jsem jí dal čas, naplnil karbce a potom už to šlo jako po másle...

24. 9. Zazimováno...

7. 9. A jsou tu zase první jarní mrazíky. Cestování s termoprádlem pomalu zase nutnost. Chtělo by to nějaké teplejší babí léto. Jinak najeto 6tkm.

9. 5. Téměř spolu máme 2000 km. Spotřeba se pohybuje okolo 4,5l/100km. Už jsem absolvoval mnoho vyjížděk i ve dvou a je pravda, že je ta vyšší váha už trochu znát. Každopádně nejsem Fitipaldi :) O prázdnínách se chystám vyrazit do zahraničí ať se koukneme do jiných koutů světa... Suki je prostě skvělá a pokud bych se rozhodoval pro první motorku od 18, bylo by to jedině pětikilo.

11. 4. Najeto jarních 700 km. Sice jen venku pořád jakž takž vlezlá zima kromě vyjímek, ale to neodrazuje ani třeba od nočního ježdění. Zatím jen skvělé zkušenosti. Žádný technický problém a opravdu jednoduchá údržba. Posez mi vyhovuje (pohodlně cestovní), motor též, hmotnost je trochu vyšší, ale žádná hrůza. Jedinou výtku bych měl a to jsou brzdy. Občas se mi zdá, že jsou dost měkký a nemají patřičný efekt :-/ JInak naprosto spokojen, na první velkou moto si ji nemůžu vynachválit...

Koupena 20. 11. 2009. Zatím dost málo naježděno protože nám venku chumelilo. Ale pár krásných dnů se našlo takže s termoprádlem jsem několik vyjížděk měl... A můžu říct, že jede moc pekně a závislost je větší a větší.