Yamaha FZS 1000 Fazer (2001)

Vlastník markrat
Vloženo 23.10.2009
Aktualizováno 30.10.2015

Yamaha FZS 1000 Fazer model 2001 30 000 km koupeno v ČR

První dojmy - velmi příjemné, parádní

Moto je v top stavu.Krasavice s čertovskýma očima.Dá se jet pohoda nebo pěkně frčet.Jeden moment jsem uvažoval jestli jsem si náhodou nepořídil letadlo to bych si musel dodělat pilotní zkoušky.Hned na poprvé mě sedla do ruk,lehkost a přestnost jakou vjíždí do zatáček,dostatek výkonu,jedničkové brzdy no prostě vrníme oba.Je krásně návyková a
najet 100 nebo 1000 km pro ni nic neznamená a člověku je líto,že je u cíle ,hltá kilometry bez únavy a stále s výkonem, rovina, hory je to jedno máte pocit, že s tou čerticí objedete svět za 80 dní.

Motor
Srdce této krasavice pochází z R1.Jedná o čtyřválec o objemu 998 ccm .Váha 208kg a 105kw této kočíčce dává pořádně ostré drápky které po rozjetí velice ochotně předvádí.K dispozici je šest převodových stupňů se kterými se rozjedete až do 255 km/h a to vše neuvěřitelně lehce a hladce.K tomu také napomáhá výfuková přívěra
EXUP která se postará o ten báječný zátah od nejnižších otáček.Ten zátah je adrenalinový zážitek, tak je na místě když řeknu... mít chladnou hlavu a jak vtipně říká můj kamarád ...nedráždi kobru bosou nohou...

Video

context
context napsal 03.12.15 v 17:48 10b.

pěkný fazer , tak ho mam v plánu někdy pořídit, přeji hodně najetých km bez nehod.

hardwired
hardwired napsal 17.12.11 v 20:32

Pěkná mašina. Přeju tolik dojetí, kolik vyjetí Hodnotím vysoko

Mattes85
Mattes85 napsal 01.09.11 v 20:05

Jo Fazer... přesně na takovym jsem jezdil v motoškole a už tenkrát naprosto nadchnul. Pohodlí, zátah, ovladatelnost... Je to fakt báječná mašina a tahle modrá jí prostě sluší nejvíc :) Jak jinak než 10b.
A dík za kokment
Ať to valí

SPIJKER
SPIJKER napsal 09.05.11 v 22:26

diky za koment.. k vam to dnes nemam tak daleko.. tak bysme senekdy mohli povozit.. ja to u vas znam vice mene jen na sedlo.. no znam je prehnany.. ale kdybysme dali nekdy zrychlenejpresun po jedenactce abysme uzili ty vase kopecky... pruvodec by se hodil..

zustan svisle!

davidiR1
davidiR1 napsal 04.10.10 v 20:47

Ahoj draku, tak vidím že sis pěkně pohrál s videi, super sestříháno paráda