Suzuki GSX-R 1100 (1991)

Vlastník Svobodak.T
Vloženo 18.10.2009
Aktualizováno 23.12.2012

Moje vysněná mašina už jsem vystřídal hodně motorek ale tuhle už nedám z ruky.Koupil jsem ji za pár korun na italskejch papírech v nepojízdnym a dost špatnym stavu a tak jsem ji rozebral a začal stavět streeta.

První dojmy - První dojmy ? Je to poctivej kus železa o kterým jsem se všude doslýchal jak je neovladatelná , jede pořád rovně ,vlní se v zatáčkách a podobný keci . Docela sem se toho bál ale teť vim že jsou to jen keci . Jasně , že se nevodí jako dnešní mašiny ale když se s ní člověk sžije není problém v každý zatáčce tahat kolena po zemi a i po těch letech dokáže pěkně zatopit dnešním litrům.

20.3. 2011
Tak po dvou a půl roku a strašně moc hodin práce se mužu pochlubit konečným vzhledem mojeho zbrusu novýho miláčka tet uz jen pár drobností a budu netrpělivě vyčkávat na první pěkný počasi , doufám že už mi bude dělat jenom radost a bude bezproblémově šlapat.

12.10 2011
Tak máme najeto 7tis. od dokončení a jsem maximálně spokojenej, doufám že spolu nalítáme těch 100tis/km na který je tenhle motor stavěnej.V inzerátech ji rozhodně nikdo neuvidí zamiloval jsem se do ni a jak jsem řek už ji nedám z ruky, motorka šlape bez jedinýho problému jen dolejvat benzin a olej (trošku si při rychlejší jízdě pápne, ale co, když ji chutná tak 0,5L/1000 ji rád dopřeju).

19.12. 2011
Začala zasraná zima s ježděním jsem pro letošek zkončil a začínají další předělávky, pořídil jsem konečně mladší odpružení to původní mělo za těch 20let už odsloužíno tak je nahraděj vidle s radiálnima brzdama ze ZX10R 04 a zadní central z gsxr 1000 07 .

11.4. 2012
A je to tam , další zimní úpravy jsou za mnou ,ještě chvíly počkat a konečně začíná sezona.

22.12. 2012
Už je tu zase zima, motorka má najeto dalších 6 tis. km a čekaj nás další úpravy . Během sezony jsem se stavil v A-spiritu na brzdě abych věděl jak na tom ta moje kočka je a nezklamala ,dopadlo to jak jsem očekával 133koní a 112 Nm což není špatný ale vždycky muže bejt líp . Poštěstilo se mi a podařilo sehnat laděný svody Devil a hlavu s vačkama z nejsilnějšího ročníku . Hlavu jsem nechal opískovat a střinkout do barvy motoru zabrousil ventily a už je na motorce, svody jsou vyleštěny a taky nasazený , no a na jaře ji párkrát protáhnu ať si všecko sedne a pak hurá do A-spiritu otestovat jakej bude přírustek výkonu.

rovy
rovy napsal 05.04.16 v 07:41 10b.

Hodně dobrá práce,krásná kotorka

Marcel1111
Marcel1111 napsal 23.11.14 v 04:03

Pěkna motorka

DoktorARO
DoktorARO napsal 08.05.14 v 16:40 10b.

Pěkná práce

harly27
harly27 napsal 16.07.13 v 13:53 10b.

TC-Def
TC-Def napsal 13.01.13 v 22:18 10b.

nádherná