BMW K 1200 LT (2001)

Vlastník Rady
Vloženo 12.10.2009
Aktualizováno 16.4.2017

BMW LT K1200 chrompaket, plná výbava,MP3,USB, intercom, PMR, navigace Garmin, podsviceni, xenon, tazne, tur. plego, privesny vozik vlastni vyroby PAV-41.
Radio pioneer MP3/USB DO je funkcni na riditkach, panelu i u spolujezdce.

Motorka koupena od Nemecko - Bral jsem motorku primo od majitele.

Honda GL1800 GoldWing: Na Lt se mi lip jezdi, ma el. plexi, el. posilovac brzd, ABS, lepsi brzdy a taky mensi spotrebu a je to stale jeste motorka :)

První dojmy - Skvele :) Na poprve jsem ujel temer 700 km, kdyz jsem Lt zakoupil u majitele v Nemecku. Byl uz listopad a k tomu i typicke podzimni pocasi. Presto jsem nemel s nizkou teplotou a obcasnym destem zadny problem.

Motorku bych doporučil pro - Pro cestovatele na dvou kolech.

Doplňky na motorce - Tazne zarizeni, vozik PAV

- Tak jsem si udělal radost a koupil jsem si tohoto krasavce :) Se značkou BMW nemám žádné osobní zkušenosti, ale tenhle motocykl se mi vždy líbil.

- Uz mam behem roku najeto  21 000 km a obcas mam problem dojet domu a zaparkovat Lt v garazi :)
Nejdal jsem byl v Chorvatsku a to az v Dubrovniku, kde clovek nejvice vyuzije kvality tohoto motocyklu. Je to proste cestak, ktery nabidne max. pohodli a nizke provozni naklady. Bez problemu se da jet v desti a to i bez nepromoku. Veskere "zimni" doplnky co jsem pouzival u predchoziho motocyklu  jiz nepouzivam, protoze na tomto motocyklu proste neni zima a to ani na ruce :)
Spotreba se pohybuje od 4,6 do 5 litru a dlouhodoby prumer mam 4,8l/100km.
Pro delsi cestovani jsem si poridil privesny vozik PAv 41 o kterem kdyz ho vezu ani nevim.  Jezdil s nim muj otec a tak ho prece musim mit i ja :) Podarilo se mi ho diky souhlasu s BMW dokonce i prihlasit.  Motorce se  diky tomuto voziku  da znacne odlehcit a jeste mam vetsi zavazadlovy prostor, ktery vcetne tasek na nosicich je 315 litru, bez tasek je to "pouhych"  235 litru :) Jeste jsem si vyrobil i nosic tasek, ktery se da nasadit misto privesneho voziku a tak clovek neni omezen rychlosti pro vozik, kterou  ja mam schvalenou na max. 100km/h, ale z vlastni zkusenosti muzu rict,  ze jizda po dalnici mu necini zadne problemy a to ani pri rychlostech prekracujici 150 km/h :)
Pres zimu jsem namontoval pridavne mlhove svetlomety. Motorka ted lip sviti a je lip na silnici videt.
Vse o vyrobe tazneho zarizeni a voziku PAV 41 http://maxici.cz/fo...php?f=221&t=1043

Registrace voziku PAV 41 http://maxici.cz/fo...php?f=223&t=1050

Fotogalerie

Rady
Rady napsal 19.06.18 v 18:13

Díky

deivik
deivik napsal 01.05.18 v 15:56 10b.

parádní recenze,

Rady
Rady napsal 04.10.15 v 21:21

Vcera jsem se vratil z Chorvatska a opet musim ocenit kvality tohoto stroje

Montauk
Montauk napsal 02.10.15 v 06:45 10b.

Panečku, to je parník Ať ještě dlouho slouží

TRUCKE-R1
TRUCKE-R1 napsal 01.06.15 v 16:20

Dobrý den.Vlastním LT první sezonu.Mám najeto 80-tis km.Po ujetí 2000km jsem doléval cca 0,5l oleje.Myslíte že je to běžné nebo mám hledat problém?