Kawasaki ER 5 (2003)

Vlastník KAMI-kadze
Vloženo 11.10.2009
Aktualizováno 19.9.2011

Po X létech platonické lásky k motorkám jsem si splnila sen! Tahle Kawa je hezký sen!

7.10.2009 - jsem koupila Kawu v bazaru Free-moto Prostějov. Je to dovoz z Itálie, najeto měla 21.500 km. Byla v moc pěkným stavu na svůj věk. Na moji výšku je akorát, dobře se mi sedí a skvěle dosáhnu na zem. Doplňky navíc: plexi, nosič givi.
Protože jsem měla zatím rozběhnutou autoškolu, motku mi domů přivezl Negativ, který je majitelem cruisera. Na mém naháči se mu jelo lehce a pohodově. Až se bojím, aby si ji nechtěl půjčovat moc často! Kawu mi uložil do garáže. Nezbývalo mi, než tam za ní chodit a aspoň si na ni sednout.

19.10.2009 - zkoušky V autoškole vykonány!!! Jdu to hned oznámit Kawě do garáže!
Nakoupím hadry - po různých radách kamarádů motorkářů se nakonec rozhoduji pro textil - bunda richa, kalhoty geneze, rukavice (kůže) D-fakto, boty (kůže) MG-Boots. Přilbu mám už dýl z dob, kdy jsem jezdila s Negativem jako batůžek.

23.10.2009 - Vyzvedávám si čerstvé papíry, ale sakra prší, nemůžu vyjet! Opět musím motku chlácholit, že to o víkendu už určitě vyjde!

24.10.2009 - kamarád montuje mojí Kawě padáky. Teď už se cítím jistější a můžu vyrazit na silnici.
Moje první jízda na seznámení byla max. 30 km Zlín - Vizovice - Zlín. Kawa je lehká, dobře ovladatelná, tak akorát pro začínající holku-motorkářku. Trochu problémy mi dělají ostré zatáčky (obracečky), ale to příjde.

19.9.2011 - se vrátila Kawa zpět do Free-mota, aby uvolnila místo v garáži své mladší sestře. Milovala jsem svou holčičku a strávily jsme spolu 2 nádherné roky. Doufám, že se dostane do dobrých rukou. Tak jezdi bezpečně ještě dlouhá léta, holčičko!

Specter
Specter napsal 24.09.13 v 00:15

2buch co naučí a ixil jako bonus, ideální začátky...

Save77
Save77 napsal 06.06.11 v 19:59

Taky pěkný stroj a sympatická pilotka!
Stříbrná je pěkná, taky jsem ji mám ráda.
P.S. To víš, byla příležitost výhodné koupě,tak barva šla stranou. Ale pak jsem zjistila, že ta moje matná černá vůbec není marná.
Jo a samozřejmě 10b. Čuuus na babosletu!

Vlček
Vlček napsal 23.05.11 v 19:43

spoustu krásných a bezpečných km na cestách ! 10b pro krásnou dvojku!

KAMI-kadze
KAMI-kadze napsal 15.05.11 v 12:24

Děkuji, Igi.
Máš pravdu, Tarzy, zvuk zcela lahodí mým uším. Ovšem nevím, jestli i uším v okolí!

istonbike
istonbike napsal 14.05.11 v 19:38

Teda Kami ty seš čím dál tím větší kočka ta PSI komba + botičky ti neskutečně seknou