Honda CBR 1000RR Fireblade (2007)

Vlastník Redbois
Vloženo 7.10.2009
Aktualizováno 11.11.2013

Japonská čepel Honda CBR 1000RR velice rychlá holka.

První dojmy - Z prva tak trochu zklamání,ale to byl jen sakra velký omyl.Tahle Honda je prostě dokonalá,její jedinou slabinou může být a je,pouze jezdec.Další veká potíž téhle holky je její rychlost,kdy ve 150 si téměř sama řekne,jdeme na to Kamaráde a v ten okamžik jede o dalších 100 km/hod víc a to vše jako by se vlastně vůbec nic nedělo.

Po menším karambolu na GSXrku moje stávající moto silná ale především hodně rychlá přítekyně CBR 1000RR zatím plní má přání a požadavky do písmene,není tak dravá jako Suza ale díky svím vlastnostem,dle mýho je lepší,prostě taková hodná Japonka.

Po nějakých zkušenostech cca.11tis.km můžu říct že je to víc než povedený stroj,ktery funguje za 1*,jeho slabinou je pouze delší cesta nad 300km hold supersport,ale za to co nabízí při klasických vyjížďkách,plně vše vynahradí,doporučuji všem zkušenějším,všemi deseti,jen dávat majzla a mít kliku.

Super Motka, po 30 tis/km nebyl jediný problém,nejlépe fungující sportovní mašina,připravená kdykoli poskytnout pořádnou porci adrenalinu.Bylo mi ctí vlastnit tuhle pěkně divokou kočku.

SPIJKER
SPIJKER napsal 23.02.12 v 15:48

covece..asi starnu.. jinak sam sobe nedokazu vysvetlit ze jsem misto K6 sahnul po farykovi.. Doufam ze ta ted moje Hujda ma aspon uz vymeneny relatko..
..jinak doufam ze ti to jezdi a v sezone kolama dolu..!

Sphere
Sphere napsal 09.05.11 v 10:39

Tak už ho mám taky doma kolego

prusles
prusles napsal 03.05.11 v 17:53

paráda stejný vkus mooc pěknáá čoveče

Myška...
Myška... napsal 02.05.11 v 13:35