Yamaha YBR 250 (2008)

Vlastník Tugar747
Vloženo 5.10.2009
Aktualizováno 1.9.2010

polosezonní rekap.

Vloženo: 21.07.2010, Uskutečněno: 21.07.2010, Stav tachometru: 6500 km, Zhlédnuto: 36x

Takže po půlce sezóny je najeto bezmála 7000km a bude se poprvé přezouvat. Motrka je do města na dojíždění do práce naprostá bomba a lepsí městskej stihač do začátku si snad ani nedovedu představit. Jenom 250cc je holt trochu limitující takže se poohlížím po vetším bráškovi s názvem CBF500. při troše štěstí bude už v srpnu. Upgrady zatim na YBRku žádné a asi to tak už i zůstane. Místo kufru mi celou dobu stačila síťka za sebe, tankvak před sebe a v případě výletu na FF2010 v Chotěboři i sedlové brašny. Všechno tak nějak GIVI. Musím uznat že skoro 100l (2x 27l + 20l + batoh za sebou) prostoru je víc než dostačující. Jenom sem na ni trochu moc velkej (širokej) a tak by to chtělo trošku širší zrcátka. Ale i na to se dá nakonec zvyknout. Kurz bezpečné Jízdy s Mototravel byl naprosto super, kdy pro nováčka jsou to zkušenosti opravdu k nezaplacení a i zkušení tam říkali, že jim to dost dalo. Tak ješte pár projížděk, a pak se z Mazlíka bude asi radovat nový majitel.

• Konečně jaro

Tak mazlík je od února doma, a má najeto skoro dalších 200, takže se pomalu začínám chystat na 1. garanční prohlídku. Ale zima to byla dlouhá. ;)

Vloženo: 01.04.2010
    Uskutečněno: 01.04.2010
  • Moje první nehoda.

No, první vložení není z nejštastnějších. Motorka je zrovna v servisu, protože sem se byl projet a díky našim silničířům (Fakt díky moc, že pro Vás neexistuje značka jako "práce na silnici") jsem se byl i proletět. :

Typ: Havárie
    Vloženo: 02.11.2009