Triumph Speedmaster (2006)

Vlastník RaTo
Vloženo 1.10.2009
Aktualizováno 31.3.2015

Nádherný a pohoda motocykl. Nikde neunikne pozornosti.

První dojmy - Sedne každýmu!!! Doporučuji!!!

Moc dobře se ovládá v jakékoliv rychlosti. Při průjezdech zatáčkou je stabilní. Sedačka je pohodlná i na delší cesty. Doporučuji výměnu původních výfuků za tovární laďáky!!! Ten zvuk je úžasnej a ani nikoho neobtěžuje! Jak řekl můj syn - jako bouřka

11/2009 olej tlakoměr

01/2010 K&N vzduch filtr + DynoJet karburátor kit + zrcátka

(AŤ UŽ JE jaro!!!)

25/2/2010 TAK JE TO tady!!! Zlepšující se počasí a k dnešnímu dni namontován DynoJet kit a K&N vzduch. filtr!! Montáž, seřizování a výměnu oleje prováděla firma DK Auto Moto Racing P4. Do fotogalerie jsem přidal graf, pro ty co nad tím třeba jen uvažují. Podle měření to pomohlo výrazně a to v části nejpotřebnější, kdy narostla a vyrovnala se hlavně křivka kroutícího momentu. Pokud jde o údaj koní je zapotřebí připočítat 13%, protože uvedený výkon je na zadní kolo - ne motoru.

Ještě doplnění k firmě DK(potažmo Triumph ČR). Tuto firmu mohu vřele doporučit, protože jsem se ani jednou, co s nima komunikuju, nesetkal s neochotou, nebo s náznaky obtěžování při mích častych dotazech či návštěvách

Kovca
Kovca napsal 06.03.17 v 11:22 10b.

harryband
harryband napsal 13.05.15 v 11:13

Zdar všichni.
Mám Spedmaster 2008 - je sním trochu problém - hází mi přední kolo při ubrání plynu, proběhla kontrola vyvážení, nahuštění, olej ve vidlicích je novej tak nevim co stím.
jestli někdo něco takovýho řešil - tak napiště díky Harry

Viragodědek
Viragodědek napsal 05.10.12 v 21:30

Samozřejmě 10b. za tak pěkný motocykl.
Přeji spoustu v pohodě najetých kilometrů.

-Jandys-
-Jandys- napsal 27.01.11 v 12:37

kujva te je pěkný cvalda jistých 10.b

pivovarsky
pivovarsky napsal 25.10.10 v 13:17

Krásná práce. Trošku jsem i nad speedmasterem přemýšlel, ale vyhrál Bonnie. Chtěl bych tu tvou bouřku slyšet, přeju suchou cestu, krátkou zimu a neustále pneu na asfaltu. 10b