Čína Sohoo (2008)

Vlastník DaveF
Vloženo 25.9.2009
Aktualizováno 25.9.2009

Tyhle pity se dají zkráceně popsat jako shit..

Motorku jsem koupil asi před pul rokem.Za pár dní mě přestala stačit ale jaksi mě vydržela až do ted protože na velkou MX motorku nemám zatim peníze.Tyhle činský pity maji svoje + a mají svoje -.Je jasný že převládá - protože u nedořešenejch činskejch věci zustane malo kterej člověk v klidu.Mám AGB 29 což je typ z hlinikovím,trojuhelnikovím rámem.Rám udělaly činani asi proto aby se dalo na motorce zkákat a aby rám víc vydržel a nepraskal.Jenže vzhledem k tvrdosti vydlí které nedokáže do stavu připraveného na skoky rozhejbat nikdo to opravdu nejde.Sou to prostě 2 obyčejný trubky zasunutý do sebe.Tlumiče nejsou jediný problem na těchhle motorkách.Ikdyž musím zase řict že zadní centralní není zas až tak hroznej.Musím říct že motor stále po půl roce drží a to si myslím že ho zrovna nešetřím.Z mou jizdou už mám za pul roku 4tej drapak a jaksi to bez toho ani nejde.Na těchhle pitech se spíš serou věci kolem motoru jako sou takoví ty pičovinky jako praskající šrouby,hodně rychle vymlacený ložiska atd:..každej stěchhle činskejch pitů chce poladit vyladit ty činský muchy a snad i chvilku vydží.Vzhledem k veškerému přístupu přeju každýmu pevný nervy.Přistup na všechno je opravdu hroznej je to dělany na činský ruky.Jinak po všech vychytanejch muchách se na tom da docela aj slušně vyblbnout a až na skoky to zvládá skoro všechno co velká MX motorka.Neni to zrovna dělo ale 140cc stim aj trošku hejbe sílu to docela má,nato jak je to malí.Každopadně bych doporučoval jestli chce někdo pita at si radši připlatí za USA nebo něco takovího lepšího.

P4N7H3R
P4N7H3R napsal 18.07.13 v 23:45

Zdarec koupil sem to před 3dnama na zkoušku hoodně jetý :D chyběl tlumič a vyskakuje občas 2jak na Neutral (ten se i hůř řadí), řek bych že motorově oka protože to čína brala nejspýš od japonska, kvalitou zpracování za 5let se divím že je ta motorka vůbec funkční, zklamaly mě malý kola mám 12/14 zadek tlumič vydrží opravdu hoodně, nepočítal jsem s tím že co s tím budu dělat obstojí rám, ale krom jedné menší prasklinky která bude od rzi spýš než od nekvality sváru nebo něco rám udržel, dneska 3ten nepřežily vidle :D levej tlumič se mi štípl po blbým dopadu při cca 175cm vysokým křivým nevychytaným skoku. Každopádně je to dravec a na začátek do terénu bohaťe stačí i když mimo terén nuda protože sem sedlal větší silnice, toto je/byl první cross, spýš je hodlám tam dat racing tlumič když sedne a pohrát si s motorem troška poladit atd, není moc kaček ale našel jsem si zábavu.
postupem času musím hodit videa a fotky ale teď musím udělat nový vidle abych mohl zas řádit.
Silnice sucks viva la terén :)

Honza36
Honza36 napsal 17.12.09 v 15:33

Tohoto pitbika mám akorát 125ccm a mám ho koupenýho ojetýho a já už to mám asi tak půl roku a zatim se mi s tím vůbec nic nestalo(zatím) jinak ten tvůj je pěknej

DaveF
DaveF napsal 11.11.09 v 21:42

Freedomák
Freedomák napsal 16.10.09 v 14:45

Mno hele koukám že další jako já co chtěl za málo peněz resp.za peněz nesrovnatelně s velkou kroskou hodně muziky:D mno kdybych to nekoupil fung nový tak snad radši neci vědět kdo s tim mym co dál pač neni jeden tejden ježdění kdy se něco neposere aspon¨tak to je u mě:D každopádně dyž si s tim člověk dá práci tak ten šmejd se drá trošku zrobustnit horší je ovšem to kolik dotoho vrazíš hodně štěstí a šetři na něco s jmenovkou např honda bo suzuki do krosu ty uměj:D

hudyx
hudyx napsal 25.09.09 v 22:07

tohle je pěkný peklo, znamej to má. Má s tím víc starostí jak radostí.