renocar_unor

Kawasaki KMX 125 (2002)

Vlastník Petka KMX
Vloženo 31.8.2007
Aktualizováno 15.9.2007

Včera 30.8.07 jsem si ji přivezla ze servisu.Byla tam od 13.8.07 Seřídili mi dávkování oleje do motoru,vyměnili trysku..Spojka byla taky úplně v háji,tak ta šla taky úplně nová...teď jede moto konečně úplně skvěle!!:)

Cesty: 1.Bahenní párty-Kostice 2007 2.Dneska 9.9.2007 jsme se konečně domluvili a jeli na motovýlet:) Nebylo nás moc( Laďa,Dawe,Karča a já,jeli jsme na 3 moto),ale stejně jsme si to užili, i když foukal docela silný vítr a měli jsme pár technických problémů:) Vyjížděli jsme 13:30 z Mor.Nové Vsi a Týnce(okr.Břeclav).Trasa byla naplánovaná směrem na Břeclav až do Lednice.Z Lednice pak na Mikulov.Tam jsme si dali menší pauzu,abychom se podívali do mapy,kudy pojedeme dál:) A vyjeli jsme do Dolních Věstonic..Hustopečí a pak do Mor.Žižkova.Kolem 16.hodiny jsme úspěšně dorazili domů:)Najeli jsme 108 km. Byl to zdařený výlet. Pokochali jsme se krásami Pálavy a Nových Mlýnů:) Škoda,že nás nejelo víc..ale příště pojedem snad celá parta3.(15.9.2007)Tak a už máme na kontě další trip:) Domluvili jsme se,že se pojedem podívat na MOTOSRAZ v Mutěnicích.Jeli jsme přes Mikulčice, Josefov,Dolní Bojanovice,Poddvorov,Čejkovice a Mutěnice. Zpátky jsme jeli už jen na Hodonín,Lužice, Mikulčice.. Najeli jsem okolo 60 km.:) není to moc ,ale časem přijdou i delší trasyCesty se účastnili: Luke,Dawe,Ládík,Kája a já-jeli jsme na třech moto..jako u výletu na Pálavu:)

Rasakym27
Rasakym27 napsal 17.09.20 v 17:14 10b.

paráda

Carbon
Carbon napsal 13.04.11 v 20:32

Pěkný to máš ;)..Kolegyně :D..Ještě hodit nějakej Laďáček a je Luxusní ;)..10b ;)..

shark46
shark46 napsal 10.06.10 v 20:23