Triumph Speed Triple (2004)

Vlastník duhanek
Vloženo 21.9.2009
Aktualizováno 2.10.2013

Je to miláček, od prvního zavrčení. S touhle motorkou jsem byl brzo kamarád.
Asi s ní i umřu...

První dojmy - Z prvu se mi zdála slabá, málo brzdící... Ovšem ovladatelná velice dobře. Po pár týdnech jsem se naučil řadit a najednou bylo i dostatek výkonu. O lepší brzdy se však musely postarat lepší destičky...

Koupil jsem ji (jak je u mne zvykem) trošku bouranou. Jelikož mě čas tlačil, lak na kolech a ostatní hovadinky jsem musel nechat na další zimu, a tak jsme spolu brázdili krásy jižních čech jeden rok trochu ochuzeni o oční požitek, ale ty samotné vlastnosti motorky mě dostatečně uspokojovaly. Prfektní přesné brzdy umocňují již tak dobrý požitek z jízdy. No a ten motor, to je fakt kocourek. Žádné škubacne, plynulý průběh motoru až do omezovače. Zvuk je taky jedinečnej . Podvozek je jedna báseň, ten se klukům anglickým opravdu povedl. Perfektně drží stopu při sportu, a přitom je pohodlný na cestu

Myslím, že i lak se trošku povedl. S těmi pár doplňky si myslím, že to nedopadlo nejhůř

Jo a abych nezapomněl tak se stojí za to podívat na http://www.airpavel.cz/ to on může za ten lak

razde
razde napsal 22.03.19 v 17:08 9b.

Krásný...

Angel1
Angel1 napsal 20.03.12 v 20:08

Jo, a to jste ji neviděli naživo! Ten lak je ve skutečnosti dost dobrej!

.EFENDY.
.EFENDY. napsal 13.03.12 v 16:33

Nejde dát nic jiného než a 10b

Honza-suky
Honza-suky napsal 28.10.11 v 00:20

Moc pěkný Stroj ..10bodů. ..At dlouho slouží a co nejvíc Km sní..:) Závidim moc::.

pepar6
pepar6 napsal 03.07.11 v 13:04