Kawasaki LTD 454 (1986)

Vlastník Kačule_KPA
Vloženo 14.9.2009
Aktualizováno 25.1.2011

Moje Holubička... Kawasaki EN 454 LTD - spolu si lítáme.

Tak to je moje dračice...

Jestli máte potřebu vědět cokoliv bližšího po technické stránce, vyhledejte si manuál nebo kontaktujte jejího taťku Mártyho . Já jsem pouze skromný uživatel (ničitel). Stručně: dvouválec, základ z naháče, šestikvalt,točí až na 10-ti tisících, řve jako kráva - pardon Holubička. Už je to trošku babička, ale na temperamentu to poznat není (vůbec moje poslednědobé zkušenosti se skorodůchodci mi převracejí pohled na svět). Pár masařek se vychytalo hned na začátku (svíčky, kontrolka na neutrál), několik za pochodu (praskající šrouby v řadící páce), nejhorší masařkou byly vlastně papíry, ale to se dalo taky do cajku, takže frčíme!

Po deseti letech poprvé na motce je vážně zážitek. Řidičák jsem sfoukla rovnou v 18-ti, ale jediný stroj, který jsem proháněla byl takmerveterán Jawa stopětasedma. A teď mě posadili na Holubici a holky leťte jak dovedete. Každej si představoval, že budu jezdit jako Rossi... a já zatim padám jako Abrhám. Měla jsem pár pádů, naštěstí všechny na místě. Jeden dokonce tak kuriózní, že mi nejbližší začali říkat Taxis... S čoprem se fakt skákat nedá, ale zkusila jsem to Ale co, legrace musí bejt.

Tak doufám v mnoho a mnoho ujetých kilometrů (pokud možno bez nehody a defektů, abych mohla sdělovat jen pozitivní dojmy), snad jich spoustu přidám ještě letos a doufám, že vás všechny potkám na cestě. Začal mi novej život (vlastně by se dalo říct první, páč bez motky to stejně nestálo za nic!)

2000majlí je hodně málo na zkušenosti, ale dost na zážitky. V nejhorší době mi je Holubice psychoterapeutem, v lepších mě seznamuje s novejma lidma. Úžasná věc, kterou kdo nezažil nepochopí. Ale vy jo jasanka.

Abych shrnula - celkem mám za sebou 5 pádů - prej kdo nepadá nezrychluje (až budou prašule, chci si pořídit Ducati, páč nikdo rychlejší na svjetě evidentně nejni... nebude). No, shrnuto a podtrženo odnesla to pravá stupačka, odřený zrkadlo a zadní blinkec. Zpětný zrcátko už mělo nějakej moc strženej závit, tak mě při jízdě za novou stupačkou prostě zamávalo, poplácalo po ramerni a zmizelo - asi kamsi jinam za štěstím (prej kde nebude tak otloukaný). Jen mezi řečí, na jaře potřebuju pořídit nový pneu - nemáte ponětí, kdo vyrábí gumový zrcátka??? Tušim, že budu zase skákat taxis a překonávat podobné překážky Dvorní mechanik mi řekl, že i padáky jsou pro mě zbytečný Ale dost legrácek, letos jedeme na pohodu, pěkně poznáme naší vlast (konečně a doufám že hodně podrobně). Snad mě holubiččí křídla jednou zanesou i dál. Věřim, že teď máte strach se semnou potkat na cestě... ale co, gdyž potkáte uvidíte sami prej nám to sluší. Já a moje láska, to je na dožití. Uvidíme která z nás má větší výdrž
No tak, neberte mě tak vážně...

zotavovna-motocyklu-ponca
zotavovna-motocyklu-ponca napsal 01.05.17 v 09:17 10b.

Fakt skvělé hodnocení, moc jsem se bavil a vzpoměl na svá učednická léta, jen tan chudák Abrahám by asi nebyl rád... Pravda je, že se každý musí propadat k dokonalosti. Budiž země měkká... 10 b.

Zzzzdenek
Zzzzdenek napsal 07.08.14 v 12:39 10b.

babula
babula napsal 04.08.14 v 10:01 10b.

Moc hezká.Ať to jezdí.10b

Pafka0067
Pafka0067 napsal 04.11.12 v 11:40 10b.

Krmi
Krmi napsal 24.07.11 v 11:26