Yuki Star 250 custom (2007)

Vlastník bedka52
Vloženo 12.9.2009
Aktualizováno 18.8.2010

Moje první zánovní, proto vymazlená. Padáky, předkopy, brašny, rolka, plexi, třásně, přídavná světla,famfáry a.t.d.

Po celoživotním souboji s obnošenou Jawáckou technikou poprvé skoro nový stroj. (Původní majitel ho měl půl roku a najel 2000 km.) Jázatím za 2 roky najel 12000 km. Velká spokojenost, žádná porucha. Sem tam nějaký povolený šroubek, vytahaný řetěz. Nová řetězová sada na zakázku, sekundární kolo méně zubů pro větší rychlost a lepší využití převodů, řetěz ČZ. Vše v pohodě, tuto úpravu doporučuji.

Problém byl ještě s jízdními vlastnostmi, mašina neseděla v zatáčkách. Na vině byly tvrdé gumy, hlavně zadní. Po mnoha poradách byla původní čínská stlačená tma nahrazena zadní pneumatikou Metzeler Perfect ME77. Výsledný efekt snad ani nelze popsat. Všem doporučuji. Teď jsem maximálně spokojený.

Jaro 2010 - tak jsme se rozloučily. Přesedlal jsem na Vulcan VN 800 což je z hlediska výkonu o něčem jiném. Ale na Yukinu budu v dobrém vzpomínat. Doufám, že nové majitelce bude sloužit stejně dobře jako mě.

bedka52
bedka52 napsal 25.06.23 v 17:55

Já jsem vše objednal na WISH. Bylo to za pár korun. Nemá homologaci, ale to dnes nikdo neřeší. Při TK doporučuji sundat.

jarufo
jarufo napsal 24.06.23 v 22:11

dobrý večer kde seženu přídavné světlomety na svoji Vistu

Mira45
Mira45 napsal 29.01.19 v 18:41

Krásný stroj. Chci se zeptat na tu úpravu převodů, o kolik jsi snížil počet zubů na rozetě, jaký řetěz jsi použil a případně, kde ti to dělali? Mám stejný stroj z roku 2005 a dlouho o nějaké takové úpravě uvažuji. Díky Mira

deadchopper
deadchopper napsal 09.03.12 v 08:05

Dobrý čopřík hodně pohodičky v sedle

Adry
Adry napsal 10.10.09 v 18:08