Honda NX 250 (1990)

Vlastník Alonso68
Vloženo 11.9.2009
Aktualizováno 12.11.2009

Vloženo: 08.08.2010, Uskutečněno: 06.08.2010, Stav tachometru: 22674 km, Zhlédnuto: 17x

V pátek 6.8. odjíždím na sraz Dominátorů do Prostřední Bečvy. V 8hod připevňuji bagáž a leje jako z konve. Jedu přes Kolín, Golčův Jeníkov, v Chotěboři se přidávají další účastníci. Přes Hlinsko do Svitav, tam dáváme oběd, v Mohelnici přestává konečně pršet. Od Olomouce i vysvitlo sluníčko. Navečer po 340km jsme v kempu.
V sobotu se jede na vyjížďku do Kopřivnice, kolem přehrady Šance na Slovensko, přes Makov a Velké Karlovice zpět. Celkem 210km s mnoha zastávkami.
V neděli návrat na trase Valašské Meziříčí, Bystřice, Přerov, Prostějov, Kunštát, Ždár, Havlíčkův Brod, Kolín. Trasa 361km.
Celkem najeto 911km při průměrné spotřebě 3,25l. Kromě vyjížďky vše ve svižném tempu lehce nad povolenými limity. Moje NX-250 byla na srazu jediná, vše ostatní byly 650 a dvě Afriky.
Kromě jednoho upadlého šroubku u výfuku bez závad. Jen řetěz už to má za sebou, ačkoli nenajel ani 4 tisíce km. Chtěl jsem ušetřit a koupil jsem bez "O" nebo "X" kroužků.

• První předjarní vyjížďka

První probuzení po zimním spánku. Bylo nádherně, tak jsem neodolal. Najeto asi 35km jen po silnicích, na sníh jsem zajel jen kvůli fotkám, pak mi dalo trochu práce se dostat zpět na silnici. Ani nová zadní guma Dunlop K4

Vloženo: 20.02.2010
    Uskutečněno: 20.02.2010