Honda NSR 75 (1998)

Vlastník Acid008
Vloženo 5.9.2009
Aktualizováno 5.9.2009

honda NSR 75RSE Repsol Replica SE, 75ccm,12PS,130km/h

honda NSR 75RSE absolutne jedinecny kousek z teto male rodiny motorek. Motorka byla vyrobena v serii 1000 kusu jako Special Edition pro spanelskou smetanku jako pocest vytezstvi tovarniho tymu Repsol Honda v mistrovstvi sveta silnicnich motocyklu v roce 1998, tehdy jeste GP500. Motorku vlastnim uz 9 let. Dostal sem se k ni uplne nahodou a tehdy sem opravdu nevedel jakou raritu jsem si koupil (od sveho zamozneho kamarada ktereho tatinek mu ji nechal privezt prave ze Spanelska:) ). To jsem zjistil az po 5 letech kdyz jsem se ji chtel zbavit ale na internetu sem se docetl o te SE a nakonec ji neprodal a ani prodavat nehodlam.Motoricky je uplne stejna jako vsechny ostatni NSRka, ovsem barevnost mluvi za vse :) Mimochodem uz jsem ji 4 roky nenastartoval stoji akorat v garazi a ceka a ceka jako spici zvire ... Co si vzpominamjezdit na ni byla slast alespon v tech letech :)Snazil jsem se dohledat nekoho kdo ji vlastni ... Bezvysledne ! Holt to ty mladata ve Spanelsku vsechno asi rosekali :) www.hoc.org.uk/gallery/press/1999/1999_NSR50-75.PDF

Hagrid
Hagrid napsal 19.09.09 v 14:22

Ahoj,pěkný, jsem taky ze Stodůlek,někdy bychom se mohli projet :)

WilliS
WilliS napsal 07.09.09 v 15:59

Hezký kousek, super motorka a pro mě nádherné vzpomínky, když sem ji měl jako první "velkou" motorku, ovšem neměl sem to štěstí a měl jen normální lak, ale i tak to bylo dělo
Jinak jak psal Dave81, sem tam bych ji projel, než ji jen nechat stát v koutě a fotit.

Dave81
Dave81 napsal 07.09.09 v 10:54

No dával bych bacha na to odpočívání, pokud 4 roky neběžela mohlo by jí to pohřbít.

sooky
sooky napsal 06.09.09 v 12:40