Honda NX 650 Dominator (1999)

Vlastník wáca
Vloženo 1.9.2009
Aktualizováno 23.12.2012

Prostě dominátor. Vzduchem chlazenej jednocuhej motor

První dojmy - nástup výkonu jednoválce a zvuk nemá chybu. škoda že zadní kolo není 18ti palcové, ale 17ti. Jednoduchý motor, kde si člověk udělá všechno sám. Postrádal jsem chladič na olej. Málo místa pro jízdu ve dvou. Krátký Interval na výměnu oleje pouze 3000km.

Zkoro od samého začátku mě trápila technika, pravda že jsem mu dával zabrat víc než mohl zvládnout.
Ale když šlape je to krásné svezení, jak na silnici tak v terénu.
Udělal jsem mu částečný GO motoru, krom výbrusu je na vršku všechno nové, ložiska na kolech, v krku olej, destičky a řetězovka je samozřejmostí.
Odešel regulátor dobíjení, tak jsem koupil novej.
Vzhledově neoslní, jelikož ho mam na ježdění a né na leštění a povídání si o ní.

Se spotřebou jsem byl okolo 5litrů, ale na dálku jezdil do 5litrů.
Měl jsem zvýšený řidítka, ale chybělo tam plexi, takže dost fouká, kor když má člověk ještě MX helmu
Ale je to dobrá motorka, naučila mě toho hodně na silnici, v terénu, dokonce i v dilně, kdy jsem měl motor cca 4x venku z rámu, ale rád na ní vzpomínám.

Ales600
Ales600 napsal 14.12.10 v 14:07

Pěknek Domík a super fotečky 10b

wáca
wáca napsal 12.02.10 v 11:05

neboj fotky budou až přibude pár doplňků ještě a videa samozdřejmě taky , ale až slezou ty sračky

lukaso25
lukaso25 napsal 07.02.10 v 15:00

Zdarec pěkná motorka chtělo by to ještě lepší fotku jak si to předělal.A jinak kdy bude další video jak zkoušíš co Domino dokáže

wáca
wáca napsal 19.01.10 v 22:50

nj maska není k sehnání, asi budu muset hold koupit origo

task71
task71 napsal 17.01.10 v 18:45