Kawasaki GPZ 750 (1984)

Vlastník tomrider
Vloženo 1.9.2009
Aktualizováno 5.9.2022

Po 15 letech bez mašiny jsem si zase koupil japona. Je to sice starší kousek, ale klasika. Taky už nejsem žádný brusič.

První dojmy - Je to těžký stroj, vlastně už skoro veterán. Jezdím už pomaleji, než dřív, a proto mi nevadí slabší brzdy. Jinak je to pohoda a svezení odpovídá roku výroby.

Tak další kousek práce je odveden. Snad se vám bude líbit víc, jak ta původní neoriginální červená. Teď už jenom dodělám modro bílé pruhy na nádrž a kastlíky a snad se mi podaří sehnat originál přední blinkry.

Tak po mnoha letech odstavení a letos po několika měsících práce konečně vypadá, jak jsem si původně představoval. Chtěl jsem to do barev, jak jezdil v osmdesátých letech Wayne Rainey superbiky. Takže ten nový zelený lak je tmavší a přelakované jsou i potisky. Nová STK je provedena a teď už jenom jezdit..

SLAY
SLAY napsal 05.09.22 v 07:12 10b.

párádní stroj o něm vždycky snil ,jenže tenkrát mi ji někdo vyfouknul před nosem tak jsem šel do FZ 750 od Yamahy.Jak říkáš na tehdejších strojích ty brzdy byly vzhledem k výkonu slabé.
Tahle krása nemůže dostat míň jak 10

callowsick
callowsick napsal 05.09.22 v 06:06 10b.

Moc pěkný

Ondra95
Ondra95 napsal 16.11.12 v 21:39 10b.

Krasavice!

Georg34
Georg34 napsal 14.06.10 v 23:39

No ještě ty modrobílý pruhy a bude jak z Japonska Přesně tak se dělá i model od Aoshimy kterej jsem koupil na Ebayi a je to opravdu nádhera Dávám 10b

p.epanica
p.epanica napsal 21.09.09 v 20:24