renocar_unor

Benelli TNT 1130 Café Racer (2007)

Vlastník bodies
Vloženo 30.8.2009
Aktualizováno 22.9.2011

rok a pul starý kousek,6tis najeto.Krásné svezenítato edice vyvedená po všech stránkách.Vzhled, jizdní vlastnosti.Má vše co jsem od motorky chtěl.

jezdil jsem ducati a ted jsem zkusil tohle.Je to nádherný kus, je neopakovatelná vzhledem .Za ty peníze dostanete opravdu unikát.V zatáčkách vynikající, zátah, krouták super.Bere dost, ale u tohoto stroje to neřeším.kam přijedete budíte uznání a je spousta lidí kolem ní.Má všechno co jsem si přál.Pár karbonu už od majitele, ale nenítam co dát.Má všechno.MOc nás asi tady není , tak by bylo fajn se někde potkat.

chtěl bych dopsat pár dalších věcí.Mám s ní za sebou sezonu.Udělal jsem 4 tisíce od srpna.Stačil jsem zajet do Lago Di Garda solo.Krása, ale sám nic moc

Takže přesto že mám 190 cm se na tuto italku složím úplně parádně.posaz super a po 1100 km v kuse!! mě pr..l nebolela ani trošku, neyl jsem vůbec dodrbaný a super jsem si užil i večer v Itálii asi do 4 rána Má perfektní zátah a ovladatelnost nádherná.Pocitově než monster určitě, ale každá má své.Podvozek je super a ochotně se sklání do každé zatáčky.Jediný problém na cesty je kam s věcma.Jáměl jen ledvinku s kartama, cigára a telefon. zbytek na mě čekal v itálii.To není kam dát, ale je to cafe racer takže někam kousek na kávu, ale v Itálii je asi nejlepší nNo a druhý problém je v dojezdu na nádrž.Ikdyž se držím rychlostí zpátky , tak na nádrž dám 150-60 na nádrž, a to není moc.Je třeba hlídat čárky paliva a kolik je do další pumpy.To už mám za sebou , taky jsem to neměl ok spočítané .Udělal jsem na ní i pár změn.Celý ocas jsem dal pryč, nechal jen značku na vkusně udělaném držáku od Kuby z czmoto brod, malé blinkry od rizomy a vypadá to lépe.Změna byla i ve výfuku.Sehnal jsem opět přes Kubu Shark a padl tam jako prdel na kýbl a zvuk je k neporovnání jiný,lepší!!.Někdo si liboval ve zvuku originálu.Na to jsem neměl uši Technický problém první a to je bolest všech bez rozdílu věku vydání, je alternátor a jeho uvolnění.Takhle mě to nechalo ve Strakonicích. Takže poslední krásný lonský víkend zustal na tamější pumpě.Opravu doporučuji rozhodně u pana Papežíka co tyhle italky dělá.Má k tomu vztah a dělá super práci.Nechal jsem udělat velký servis, ventily a vše a jede to nádherně.Tam je třeba hlídat každých 6 tis km a nechat to dotáhnout a je klid.Kdo to má je dobré se k němu podívat a poslechnout si toho kdo to dělá a ne Ty co prodávají. A ohlasy na Benelli v Itošce, jen pozitivní.Místní se s ní fotili a tam ji nepotkáte, je pro ně moc drahá.Ani pokuta v rakousku se nedala uhádat. se slovy " máte na benelli , máte peníze jsem vysolil 80 eček a bylo. Doplnky hodně drahé ale ona moc nepotřebuje.Padáky si nechávám dělat protože 5 tácu je za dva špunty s logem dost.

Chci ji zkusit letos i na okruhu tak uvidíme.Ted jsem monstra co jsem měl vyměnil za Aprilii RSV mille tak ještě jednou na dvouvál.Ale italská motorka je prostě italka a má srdce a má to duši, málo platný!!!

No a nově jsem nechal upravit trochu kola ať to má šťávu , dal jsem je do zlaté a myslím že se to povedlo.Nejdříve vše vyleštit(Brembo se leští dlouho) a pak na ně po dlouhých peripetijích správný lak. Dal jsem pár doplňků od Rizomy: zlaté hefty, nová zrcátka a nádobku na brzdovku. Stojí to peníze, ale tahle holka si to zaslouží a prokoukne . Letos jsem ještě vyměnil startér. Italská chyba za 8000 Kč. Ale ted má co potřebuje a i já jsem už v klidu. Tohle už nedám z ruky.
No jelikož tady na Benelli není co dělat, pustil jsem se s klukama z CZ moto do úpravy RSV Mille. Všechno dolů, očistit, plniče, nová "prdel" nový Arrow - lepší zvuk polepy opravdu decentní a nikdo nevěřil bílé metle, a hle nakonec se to líbí všem , prý je z ní "šlechtična". Má ted uplně nový nádech, a race krovka v tomto podání ke exkluzivní. Dělal jsem ssi ji pro sebe, tak jaké si to uděláš takové to máš takže u toho ted zustanu, Italky jsou prostě fajn holky!!

fireblade9
fireblade9 napsal 20.03.15 v 14:46

Mě to prostě nedá,tyhle bláboly se nedaj číst ..Od tohoto pána jsem koupil tu šlechtičnu,kterou předělával jak tady píše s klukama z CZ moto,Před koupí jsem se na ni projel,jela dobře,lak krásnej,to se musí nechat..akorát spoječka se mi zdála trošku divná.Říkám si, to se když tak vymění..Tak jsem si ji dovezl domů,po cestě jsem ji trošku vyzkoušel,.jela pěkně,trošku kuckala,ale dobrééé...Zajel jsem do servisu,sundali se kapoty,že se vymění olej a ejhle,prasklej držák olejového chladiče a v háji silentbloček ..drželo to na jednom šroubečku.co drželo snad jen trošku vyselo...no kamoš na to koukal a já taky.Kdyby to náhodu upadlo tak jsem si rozbil asi trošku držku,CO TROŠKU,FEST.Kluci z CZ moto jsou velcí fachmani,asi to přehlídli a nebo,že by to tak mělo bejt...AAAAAA mě to baví se rozepsat dále výpustný šroub oleje,totálně v řiti,matice zadního kola,v řiti,vzducháč to ani nemluvím..no a na spoječku taky došlo..a kdyby mi někdo nevěřil,rád přepošlu na email kopie dokladů o nákupu již zminovaných věcí...Prej je tam nová gelovka za dvojku,..JOjoo už tam je ,ale mnou koupenáá.. stálo mě to nějaký prachy,ale už je v cajku..takže pro příště jsem o hoodně ponaučenej,OD TOHOTO PÁNA MOTORKU NIKDY,

nebrzdit
nebrzdit napsal 15.05.14 v 12:27

pěkná

Zanas
Zanas napsal 08.04.13 v 19:23 10b.

Je opravdu nádherná

JohnyBaroch
JohnyBaroch napsal 05.02.13 v 22:09 10b.

Nádherná motorka a čtení taky parádní, je vidět že tím žiješ 10b a doufám že budu mít to štěstí ji někde vidět na živo

tomas.s.
tomas.s. napsal 02.07.12 v 11:38