Suzuki M 800 Intruder (2008)

Vlastník Negativ
Vloženo 28.8.2009
Aktualizováno 29.9.2014

Vloženo: 23.10.2009, Uskutečněno: 22.10.2009, Stav tachometru: 7250 km, Zhlédnuto: 3x

Tak jsem s kamosem (JOLLY47) vyuzil jeden z poslednich teplejsich dnu a vyrazil se projet na Kawasaki ER5, kterou jsme koupili pro manzelku. Je to opravdu neco uplne jineho nez Intruder.
Skoro ve vsem. Jedine spolecne veci: 2 valce, 2 kola
Jinak je to strasne lehoucke, ovladatelne a male. Prej jsem na tom jako vosa na bonbone nebo na minibike. Podle fotek je to asi tak.
Zabira to samozrejme daleko pozdeji, az kolem 4k otacek, tim ze je to lehci a ma to vpredu pancir (taky ho ale uz planuji) tak to nesrovnatelne lepe brzdi. Svadi to jezdit vice divoce nez na introšovi a to neni dobre. Je to takovy zajimava zmena a docela jsem si to uzil, ale zustanu radeji v klidu u sveho vetrelce. Zatim. Znami rikaji, ze se ve mne probouzi "hlas divociny" a nakonec skoncim u nejakeho Bandita, Horneta nebo GSR. Uvidime...

• Zřejmě poslední (2010)

Dnes jsme asi jako jediní z kliky vyrazili s Kami na malou vyjížďku. Teplota 10st a pěkný vítr. Taky jsme moc motorek nepotkali, tuším že tak 3. No já chtěl hlavně vyzkoušet novou "čopráckou" helmu a neméně čoprácké kalh

Vloženo: 28.10.2010
    Uskutečněno: 28.10.2010
  • II.sraz Zlínské kliky - Ježov 2010

http://img831.imageshack.us/img831/5007/mt01.jpg Tento víkend proběhl náš druhý sraz Zlínské kliky. I přes pěkné počasí zůstal počet účastníků za očekáváním, z dnešního pohledu tedy spíše zbožným přáním. Z osmi avizo

Typ: Sraz
    Vloženo: 13.09.2010
    Uskutečněno: 11.09.2010
  • "Olešná 2010" motorek

Letos a vlastne vubec poprve trochu vetsi vylet na motorce. Ze Zlina je to cca 300km. Na cestu jsme vyrazili (Zlinska klika) v nekolika skupinach podle jezdeckych dovednosti a casovych moznosti. Ja jel ve skupine A (;-))

Typ: Sraz
    Vloženo: 12.05.2010