Suzuki GSF 650 Bandit (2007)

Vlastník cable
Vloženo 22.8.2009
Aktualizováno 26.5.2013

Vloženo: 02.11.2011, Uskutečněno: 02.11.2011, Stav tachometru: 14000 km, Zhlédnuto: 4x

No tak hned na začátek musím říct, že letošní sezona byla vcelku propadák.Nestihl jsem ani jednu z motovýstav a najel jsem jen něco kolem 1200 km, bohužel změna ze stavu školou povinný na zaměstnáním povinný je více než hrozná, bohužel páni papaláši by jinak neměli z čeho žít, ale zpátky k biku.I za těch něco málo kilásků jsem se někam podíval, vesměs to byly okružní vyjížďky po domovině, ale třeba i celodení výlety např:na ještěd, kde byla ve velmi překrásný den hlava na hlavě ovšem to nebylo nic oproti tomu co přijelo, když jsme mi odjížděli, vypadalo to jako by se na ještědu konal spontání moto sraz, málem jsem ani nevyjel a kvanta chodců dolů a nahor tomu taky nepřidali, nicméně výhled stál zato a očima bikera se bylo i na co dívat, nezapomenu na tu harlejovou krásku ve stylu american police.Jinak nebyl čas ani na žádný velký úpravy, motyka si akorát prošla servisem a dostala nový boty do roboty a na doporučení od autorizovanýho servisu jsem obul o něco dražší metzelerky mají zesílený střed, tak by měly vydržet o něco déle, co do jízdních vlastností drží velmi obstojně a držely jak židovská víra ikdyž jsem je protáhnul při stíhací jízdě za hondou RR po šluknovských serpentýnách;D.
Z těch záporných věcí se mi stala jen jedna nepříjemnost, a to ta že se mi slušně oloupala barva na ventilovém výku a nikdo to nechce přestříkavat a v servise mi řekli, že to jenom mění a cena je 7000, tak jsem slušně poděkoval a šel, taky mi řekli že se to občas stává, že to asi při výrobě pořádně neodmastili, a že mám smůlu ,když jsem to nestihl v záruce, hold opečovávání a vhodné zacházení s motykou se zase jednou vyplatilo.Zakončil bych snad jen toužebným přáním, aby příští sezona byla bez komlikací a snad o něco bohatější na ty kiláčky.Všem kdo tyhle moje cancy čtou přeju honě zábavy a bezproblémovou jízdu v příští sezoně,zdar a sílu:D

• Klasický miniokruh na uklidnění:)

Nic moc co psát, prostě Teplice,Cínovec po světoznámí E55 a z Cínovce na vyhlídku Komáří vížka.Pak pěknej sešup dolu do Dubí a zas dom.;D

Vloženo: 30.04.2010
    Uskutečněno: 30.04.2010
  • Výlet na Andělskou horu

Teplota tak akorát a počasí k nezaplacení, takže jasná volba co s tímhle vydařeným dnem.Po delším plánování jsme vyjeli z Teplic kolem 12:00 směr Karlovy Vary přes Most,Chomutov.Pohodu snad kazilo jen několik míst po ces

Vloženo: 25.04.2010
    Uskutečněno: 24.04.2010
  • Motosalon2010

bylo to dobrý ale malý a lidu jak sra..k ale jinak bylo aspoň na co koukat:D

Typ: Sraz
    Vloženo: 14.03.2010