Suzuki GSF 650 Bandit (2005)

Vlastník br1kos
Vloženo 11.8.2009
Aktualizováno 13.8.2010

Modrý nahatý bandit 65O. Rok výroby 2005, při koupi najeto 14500km.

Takže banďoura jsem koupil při stavu 14500km...Klasickej pravej naháč...Je to parádní na jízdu ve dvou...Ze začátku mi přišlo sedlo dost tvrdý ale už jsem si zvykl.Najeto na něm cca 8 tisíc km. Co se spotřeby týče, na nádrž ujedu tak 280km, jednou se mi povedlo 310km (jezdím stále ve dvou). Lepil jsem tankpad, proužky na kola, dával led miniblinkry, jiné žárovky dopředu a zadní čirou lampu. Padací rámy jsem koupil od givi. Na předek jsem nazul michelin pilot power, vzadu mám michelin pilot road 2. Další úprava spočívala ve výměně kostí u zadního tlumiče.A mřížka na chladič:)Jinak problém s motorkou žádný nebyl.Nechal jsem ji škrtit na 25kw a vše bez problémů.

Po sezóně...

No docela spokojen jsem:)Pořídil jsem kufr a tašku na navigaci. Dal jsem širší řidítka přesněji accosato 823mm a vyhřejvaný hefty oxford. Dále jsem si pořídil konečně laďák ixil. Klasickej kulatej nerez...Ještě do budoucna plánuju to přešití sedla, páčky PPtuning a pancířky. Bi-xenon jsem pořídil ale už tam není...Nelíbila se mi ta kabeláž všude...Je to naháč no neni to kam schovat :) Doufám že příští sezóna bude bez pádu, bylo by mi líto ho zničit :)

Tak za letošní rok do 7.6. najeto 6000km. Právě 7.6. jsem bandita rozbil:( Prostě jsem debil, taková hezká motorka...Okruh no...Prodán...

JimmyB650
JimmyB650 napsal 18.03.10 v 18:55

No jo,další srdeční záležitost.Prostě nádherná a koukám že nám šije stejná švadlena za 10b

volacek
volacek napsal 08.02.10 v 22:36

Pěkná chcanka - maximálně 2b. Nééé, voe - krásnej stroj, seknu Ti tam 10 kousků!!

MasterX
MasterX napsal 04.02.10 v 19:32

Hezkej, a stylově vymazlenej naháč! 10b

ViperCZ
ViperCZ napsal 04.02.10 v 17:20

Krásnej Bandit, a pěkně to klopíš - já bych se bál že vemu tím ixilem o zem. 10b

sidar
sidar napsal 04.02.10 v 16:44