renocar_unor

Honda CBR 125R (2006)

Vlastník Švagr
Vloženo 7.8.2009
Aktualizováno 17.4.2011

Vysněná motorka. Nejflexibilnější dváca, kterou můžete chtít.

Vysněná motorka. S jejím tagem mám shlédlé snad všechny videa na YouTube, před spaním si musím tak 6 videí dát, jinak bych neusl. Původně jsem si říkal, že našetřím a koupím si jí až na novou sezónu. Jenže se objevil na netu parádní inzerát a já už rozbil snad všechny prasátka, který se rozbít dali...Tak mi držte palce, ať mi výjde kauf a snad se brzo potkáme na nějakým motosrazu

---

Kauf vyšel a první týden jsem s ní najel 1500km. Má svý +/- ale do startu ideální motorka. Na novou sezónu očekávám lehčí tuning (reflexní proužky na ráfky, tankpad, nálepku na víčko nádrže, gripy CBR, stupačky). Uvidíme, co všechno se z toho podaří pořídit a nainstalovat.

---

Zazimováno, sezóna pro SiSi definitivně zkončila. Jsem moc rád, že jsem to nenechal až na jaro a koupil si jí hned. Najeté kilometry, navštívené srazy, lidi které jsem díky ní poznal... to všechno už mi nikdo nevezme. Za tu krátkou dobu jsem pochopil, proč to ty lidi tak táhne k motorkám. Pro mě je SiSi 4 v 1. Holka, kterou bereš za slunnýho počasí na výlet kolem přehrady a na kterou myslíš, když s ní delší dobu nejseš. Kámoš, kterej tě hecuje do zatáček a užívá si svobodu sportovnější jízdy. Parťák, co tě doveze kam potřebuješ a zároveň učí nový věci. Dítě, o který máš strach, o který se staráš a híčkáš si jej. Proto to ti lidi dělaj. Motorka pro nás není stroj, je to naše milovaná holka, nejlepší kámoš, rozumnej parťák a opečovávaný děťátko. Tohle všechno se snoubí v jedné osobnosti. Takovou osobnost má i moje SiSi.

---

Estli se trochu vyčasí a uschnou silnice, tak se možná projedu s nějakým zabijákem jako baťůžek (že Jirko )

---

Sezóna 2009 - 31.8.-14.11. (4894km)

aandyy
aandyy napsal 10.02.10 v 17:15

Hondičkaa pěknáá a supr deník,jen tak dál

Blackadder
Blackadder napsal 06.02.10 v 21:50

pekne

grovestreet
grovestreet napsal 31.12.09 v 00:35

Perfektní popis přesně tak to má být

selda
selda napsal 21.12.09 v 10:22

Perfektní srovnání motorky (kámoš,holka...) Jinak CBRko,krasavice (je to Honda,tak co jinýho čekat,že :D )

0x1d2
0x1d2 napsal 14.12.09 v 12:58

Tady je videt ze na objemu nezalezi..:) kdyz tu moto proste mulujes ... opravdu krasne vsechno popsano a zaznamenano.:) tak spoustu dalsich km v pristi sezone.:) a at te takto naplnuje po celou dobu, po kterou ji budes mit v garazi.:)