renocar_unor

Yamaha MT-03 (2008)

Vlastník MThomas
Vloženo 3.8.2009
Aktualizováno 12.4.2010

Byla to prostě moje čičí...nádherná,skvělá...Jak jsem ji uviděl a přečetl si nespočet recenzí, bylo jasno :)Bohužel jsem zamlsal po něčem krapet silnějším, takže teď vybírám novou mášu.

Tak emtéčko si zaslouží fakt jen chválu, podle mě:) Jezdí se s ní hrozně lehce, ve měste si to dává levou zadní...sem tam kanál, sem tam díra...takže nejlepší je si dát s ní takovej slalom, ale když do toho člověk vlítne, tak si to ten podvozek vezme. Motorově to je vodníkový jednobuch z xtéčka, 660ccm. Posez mi vyhovuje maximálně (mám 176cm), bandaska akorát široká a pěkně sedí mezi koleny.Řidítka mi padnou taky akorát...pěkně široký, manévrovatelnost s nima je super.

Jediný, co mi vadí (ale to pokaždý odpustim), je nápor větru při rychlostech nad 120, 130...a když do toho fouká ještě silnější vítr, tak to občas s mášou zamává...ale žádnej stres:) Nejspíš by bylo dobrý tam pořídit čelní štítek, což možná udělám.Co se týče laufů, tak ty znějí podle mě dost slušně, na to že jsou to originály. Přední dva kotouče taky můžu jen vychválit...ale kolikrát je ani není potřeba využít, páč samo emtéčko pěkně brzdí motorem. Taky mám pocit, že by si emtéčko zasloužilo(a já taky:) )možná měkčí gumy, mám tam pirelli scorpion.

context
context napsal 02.03.14 v 18:49 10b.

krásna, není co dodat

MT-Bondyna
MT-Bondyna napsal 15.01.10 v 20:46

dávám plný počet, jak jinak . Není nad MTčka. A k těm srazům z mt-series, klidně naplánuj zúčastnění se srazu, protože já ho plánuju taky. Kamarád má MT01 a už se nemůžu dočkat až se s ním na nějaký ten srázek svezu (samozřejmě na vlastní ). Takže hodně km bez nehod a snad někdy někde na MT srazu

MThomas
MThomas napsal 28.12.09 v 21:35

Díky Hošíčku, díky MT03Amálko!Je vidět, že víte co je dobrý! A taky co jsem koukal na Vaše profily, no prostě taky super mašiny!Tak ať už je jaro a tradáááá!

MT03Amálka
MT03Amálka napsal 26.11.09 v 11:36

hmmm černá jí sluší krásná

Hošíček
Hošíček napsal 12.11.09 v 11:08