Kymco Agility 50 (2007)

Vlastník jakattara
Vloženo 23.7.2009
Aktualizováno 21.6.2020

Vloženo: 16.11.2011, Uskutečněno: 16.11.2011, Stav tachometru: 15000 km, Zhlédnuto: 13x

Tak na mě tak nějak dopadá podzimní nálada. Tedy ani né tak podzimní, jak depresivní, neboť poslední jízdy do práce na Nimbusu se mi velice líbily, ale zjištění, že moje trajdání na Nimbusu končí mě do těchto stavů opravdu tlačí. Poslední dny byly slunečné, teplé a já si uvědomil, jak se při této skútřííí aktivitě dovedu uvolnit a opravdu si jízdu užít...

A tak sedím, popíjím si vínko a přemýšlím nad tím, co vše mi letošní skútr sezóna přinesla. Krom ježdění kolem komína určitě první setkání s Kymco-clubem na Pasekách a první grilka na Trotlíkovic chajdě kde k této akci určitě za zmínku stojí seznámení se s perfektními lidmi, jmenovitě - Trotlíkem, Mildou, Jankou a Ládíkem a určitě v neposlední řadě s Gekem.

Užil jsem si pár výletů s partou z Ostravy po jejím okolí s nejsilnějším obsahem o 125ccm

a další hromady setkání našeho Kymco-clubu ... KymcoJarky, Hůrka ... kde do Kymco party přibyl Bobo a opravdu perfektní dovolenou s Trotlínou pod názvem Jízda 2011 aneb s Trotlíkem po filmových místech, která je asi tou nejlepší vzpomínkou na tuto sezónu.

Zažili jsme hromady srandy a ujeli opravdu spousty krásných kilometrů, které ve mě zanechaly jak hromady zážitků, poznaných míst, tak kupy zkušeností co se jednostopého vozidla týče.

A co ještě za zmínku stojí - absolvování autoškoly pro získání ŘP Ao (moto do 25kW) a koupě Kymco Downtowna 300i

který se stal miláčkem nejen mým ( i Kamčiným) a za to jsem moc rád, neb příští sezónu máme v plánu si tohoto mazlíka opravdu užít, objet nejen nějaká místa a srazy skutru v naší zemi, ale dovolenou k móři a hlavně společná setkání Kymco-clubu.

A tam kde jsme vlastně tak nějak tuto sezónu s Kymco-clubem začli, minulý týden jsme i ukončili. Do našich řad se do této akce přidal Cossman, Ruda se Zdenkou, Haňula, Jura ...
Ale tady musím zmínit, že na skútru jsme dorazili jen my na pajdách a Ládínek s Jankou. Zbytek dojel auty. Ale ono to je vlastně úplně jedno, kdo jak přijel, hlavně že jsme se sešli. Jen Mildovi to nevyšlo.
S Cossmanem jsem se sešel něco málo po 8:30 na parkovišti u VŠB v Metancity. Vyjeli jsme a na teploměru mi ukazovalo něco kolem nuly.

První zastávkou se stala benzína ve Vítkově - již tradičně - kde jsme si dali scuka s Trotlem a něco po 10h. jsme vyrazili směr Ece Homo ve Šternberku. Na Vyhlídku dorážíme po 11-té, tady už nás očekávají Gek s Věruškou a Ruda (Forman) se Zdenkou. Po chvílí dojíždí Cossmanova žena s dětmi a Jirkou (Strnadel5) a nějakou tu půlhodinku po nich doráží Bobo v těsném závěsu s Ládíkem a Jankou. Seznamujeme se, povídáme si, dáváme si oběd, kafe a různé jiné pochutiny a čas neskutečným způsobem utíká.

Ještě za světla vyrážíme směr domovy, kde já dojíždím už za naprosté tmy, s promrzlými prsty na nohou. Promrzlý, ale šťastný. Nebudu se nijak rozepisovat, vemu to krátce - letošní sezóna pro mne proběhla ve znamení Kymco-clubu a já jsem za to vděčný. Těším se na jaro 2012, na to až s Kamkou a Downtíkem vyrazíme ještě třeba pod Tucanem a zaplými vyhřívanými hefty ;) na další nějakou akci, až se opět sejdeme s lidičkami s KC ... joooo toto je můj new rock n´rooooll ;) .

Účastníci zájezdu - z leva a hora - Ládík, ja, Trotl, Cossman s rodinou, Janka, Gek s Věruškou, Bobo, Jura a Ruda se Zdenkou.

Foto - tady , tady a ještě tady.

Počet km - 250, cestovní teplota - 0.1° - 16° - 0.08°.

PS - jen maličkost - sezóna pro mne ještě nekončí. Zjistil jsem, že Tucano Urbano pořízené na Downtowna pro Kamku je velice fajn i na jízdu na Nimbusu a tak jej i nadále budu využívat na dopravu do práce. Jen na víc zvažuji, že koupím zimní gumy a novou baterii a s cestováním (jen teď už vyložene po Metancity) budu pokračovat. ;) . CisFis bandičkoooo ;) .

• 23.10.2012 - Zimní pneu

Napadlo mě, že si letos zkusím prodloužit sezónu opravdu o co nejdéle. K vysokému plexi (bez kterého si mj. už jízdu ani nedovedu představit), zimním rukavicím, ponožkám, termo prádlu, kukle, Tucanu Urbanu, reflexní bund

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.10.2012
    Uskutečněno: 23.10.2012
    Tachometr: 20558km
  • 12.10-2012 - Narozeniny - Reflexní bunda - Clovelly Pil

A jak už jem tady na profilu dříve zmíňoval, jezdívám na Nimbusu do prvního sněhu, pak když už je opět rozježděný opět a zase a letos se zakoupenými zimními pneumatikami Sava WinScoot plánuji jezdit i na něm. http://

Typ: Koupě
    Vloženo: 12.10.2012
    Uskutečněno: 12.10.2012
    Tachometr: 20325km
  • 2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm

2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm http://img152.imageshack.us/img152/3540/agilityb1.jpg Na tachometru se mi pomalu, ale jistě začínají přibližovat nuly ke 20 000km a tak jsem se rozhodl pořídit nějakou rezervu

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2012