bmw_stratos_kveten

Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník Fabiš
Vloženo 21.7.2009
Aktualizováno 10.2.2010

Konečně jsem si splnil svůj sen

Motorku jsem si koupil pro splnění svého snu vlastnit nějaký krásný stroj,nejprve jsem váhal jestli koupit Dragstara 650 clasic nebo Maradeura 800 vyhrál Marauder.Motorka to je hodně živá,krásný lak a zachovalé chromy nato jak je stará.Moje první jízda na tomto stroji byla po jeho zakoupení v Lišově u Českých Budějovic 9.7.09 do Kadaně okr.Chomutov cesta přibližně 275km z toho 200km v dešti,byl jsem promrznutý na kost

Zdravím Všechny,tak od koupě jsem najel cca 2500km.Samozřemostí bylo výměna filtrů,svíček a oleje.Jede bez závad spotřeba taky dobrá nemám ji co vytknout.Nejdelší trasu jsem jel do Chocně průměrná rychlost 100km/h ale při mé šířce řídítek jsem byl jako plachta do které se vítr opíral čím dál tím víc a na silnici jsem začal lítat ze strany na stranu,ale při větší rychlosti se vše uklidnilo cca 130km/h (na dálnici).Úpravy zatím žádné,chystám se pořídit podpěry brašen,padáky a předkopy v neposlední řadě příjde změna barvy ale na to je ještě čas,protože chci nejprve rozšířit nádrž. Až se bude vše uskutečňovat foto dodám.

kráálík
kráálík napsal 14.07.10 v 11:03

parádní motka a dávám za 10 a at slouží a jen v jedné stopě

miki-švára
miki-švára napsal 19.05.10 v 14:39

skvělá volba, sMarošem je vždy svět krásnější . Tak spoustu krásných kilometrů a vždy se šťastným návratem. Samozřejmě bodové maximum . Miki

Fabiš
Fabiš napsal 16.03.10 v 23:30

no chtěl jsem to stihnout v zimě,ale jak se zdá nesehnal jsem solidního a levného klempíře na rozšíření nádrže ,jinak lakýru mám