Cagiva Progress (1998)

Vlastník no34
Vloženo 20.7.2009
Aktualizováno 9.8.2011

Tak to je to poslední co mi zbylo ale je to zase hrozně zábavný.Dědek tak mu říkám ale ostrej dědek.
Už má jiného majitele ale zůstala ve městě

Bohužel povinnosti přišly i na moje bedra, tzn. v září budem rodit a hypotéka na krku, mělo za následek finanční krach a celosvětovou krizi takže šlo všechno co mělo nějakou cenu pryč.Peugeot, Honda, Aprilia Factory, jenže jsem říkal, že to bych byl uplnně mrtvej Homolka a to zase ne.Takže zatím nejmenší odpor byl skutr.

Dědka jsem pořídil od známého, co taky jezdí motocross a věděl jsem o jeho historii, nekupoval jsem zajíce v pytli.Prej stojí mi tady 2 roky tak si to odvez, po zkušební jízdě jsem ho nasál a tím to začlo.

to bych nebyl já aby to zůstalo v sérii.Kabat byl OK barvy Lucky Strike jsou cool, takže jsem do doplnil rychlými polepy a stratovním číslem 34 které vozil na Lucky Strike Suzuki Kevin Schwantz.

Pak jsem splašil laděný výfuk od Arrowu, náký další ostrý racing cajky jako např. Hebo kontrastka a pružiny do spojky, taky válečky,Malossi racing řemen,KN filtr,trysky,NGK racing fajfka s special rezistorem, Iridium svíce NGK, jiný hefty apd.

Pak jsem to dovezl k mému dvornímu mechanikovi (profil slut) a začal tvořit výfuk a prace se povedla náramně, ja tam natryskoval karbec z původní 56 trysky jsem tam napálil 70!!!, KN otevřený filtr a začli se dít věci, skůtr letí jako kráva ale tím to nekončí na zimu dostane 70ccm kit od Polini a ten má papírově 9 HP a to bude palba.

Konečně mám skutr, který je relativně levný, letí jako krava(80 rovina s semnou a to mám hodně přes metrák) a obratný.Snad to s těmi úpravami vydrží do zimy

blaza.matej
blaza.matej napsal 12.08.10 v 15:39

je to fakt cagiva vypada to uplne stejne jak moje derbina